Insan mı zamana hükmeder? zaman mı insana hükmeder?

arkadaşlar bu münazara konumuz biz insan zamana hükmeder düşüncesini savuncaz. sizin de fikirlerinizi almak istiyorum.Sizce hangisi nedenleriyle birlikte açıklar mısınız.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Zaman hükmeder tabii ki. Ama insan eğer aklını daha verimli kullanabilirse zamana hükmedebilir.

0|0
    0|0
    • En iyi cevap için teşekkür ederim :) Aslında şu verimli kullanma konusunda sorsan detayları anlatacaktım ama neyse :)

• ilginc bir yaklasim cok begendim daha baska fikirlerin varsa yararlanmak isterim

• Teşekkürler :) Zamana hükmetmek gerçek anlamda bu tür yöntemlerle mevcut :) Yani ışık hızı bulunursa eğer zamanı durdurabiliriz ve uzayı bükme olayı da gerçekleşirse gidemeyeceğimiz mesafeleri kısaltmak mümkün olacaktır :) Ayrıca uzayda solucan delikleri de olduğu söyleniyor. Bunlar zamanda yolculuk etmek adına oluşmuş ilginç delikler. Bunların birine girip diğerine ışınlanıyorsun gibi düşün :) Çok ilginç.

Erkekler Ne Diyor 3

• insan nasıl zamana hükmedebilirki :D tartışma konusu bile olamaz bence.biz sadece zamana ayak uydurmaya çalışabiliriz.tabi biz zamana hakim olduğumuzu sanabiliriz ama ben zannetmiyorum aynı soruyu şöyle sorayım sana doğamı insana hakim insanmı doğaya :D

0|0
    0|0
  • Günümüzde zaman insana hükmediyor bence...

0|0
    0|0
  • zihniyetle ilgili

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence zaman insana her daim.

0|0
    0|0
  • zaman insana hükmeder.

0|0
    0|0
  • zamanı harcarsın hedeflerine ulasmak için. para gibidir. zamandan eksildikce hedeflerine daha cok yaklasırsın, hedefleri satın almak gibi. yani zamanı kullanarak hayata hükmedersin.

1|0
    0|0
Yükleniyor...