Kapat

İran'ı gezip görmek ister miydiniz?

Kültürel amaçlı bir sorudur

0|0
8|23

En İyi Erkek Görüşü

• Tüm orta asyayi ve ozellikle tüm mezapotamya bölgesini didik didik gezmek isterim. Mezapotamya da bir cok yeri gezme firsatim oldu ancak tamamini goremedim. Kesinlikle orta asya ulkeleri ve özellikle mezapotamya eşsiz ve dunyanin en kültürel sehirleridir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 22

• isterdim tabii ki isfahan mesela güzel bir şehirmiş Antalya'ya ziyarete gelen azı İranlı turistler ile konuştum önce isfehan sonra Şiraz sonra nişabur diyorlar insanın ismi iran'da nisf-i Cihan lakabıyla Anılır zaten Cihan'ın yarısı demek Cuma Camii ve Meydanı var güzel saka günlerden kalmadır meşhet de falan Hüseyin Camii gibi ilginç yapılar var tebriz de Fena değilmiş ama Tahran Sanayi çok olduğu için duydum pek gelişmemiş estetizm yok diyorlar. şairlerin Anıt mezarları falan var ha nazenderan diye bir bölge var Hazar Denizi kıyılarında ormanlik bol yağış alan bir bölge Karadenize benziyor. derslerden kalma Persepolis isminde bir antik şehir duvar kabartmaları falan büyük kuroş un. iyi gezilecek yerler var yani Ama yine de bir eski Yunan etmese de

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarım gitti, sınırdan girerken , eğer üzerinde dergi falan bulurlarsa sayfa sayfa bakıp, açık kadın fotoğrafı falan varsa o sayfaları yırtıyorlar. Sadece başı açık kadın fotoğrafıyla bile girilemeyen saçma sapan, vahşi ve ilkel bir cehennem... Ne işim olur...

İş gibi mecburi amaçlar dışında gitmek isteyenin aklına şaşarım.

Pers kültürü müthiş bir kültürdür ama şu an orada ki kültür radikal islamdan başka bir şey değildir...

0|0
    0|0
  • Evet isterdim.

0|0
    0|0
  • haha nesi kültürel la iranda kültür mü var her tarafı karalar bağlamış

0|0
    1|2
  • Evet lakin araya bir avrupa sıkıştırmam lazım yoksa canlı bomba diye alacaklar beni:/

0|0
    0|0
  • Hayır istemezdim

0|0
    0|0
  • Tahran belki olabilir

0|0
    0|0
  • İsterim.

0|0
    0|0
  • Gözlüksüzlerden hiç bir farkı yok gözümde. Milyarda birdir çok okuduğu için gözleriyle ilgili sıkıntı yaşayan.

0|0
    0|0
  • İsterdim

0|0
    0|0
  • İsteriz.

0|0
    0|0
  • Yok kalsın.

0|0
    0|0
  • Gezilecek yeri var mı ki?

0|0
    0|0
  • gerek yok. türkiyede yaşıyorum zaten...

0|1
    0|2
  • Neden olmasın? Hele sen ısmarlıyorsan hemen.

0|0
    0|0
  • Yasadigim yer iran gibi zaten

0|1
    0|2
  • Hayır

0|0
    0|0
  • evet de neden ki?

0|0
    0|0
  • Tahrana gidecegim

0|0
    0|0
  • Evden çıkabilsek evet.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 7

• Orda gezilecek bisey yok

0|0
    1|2
  • kesinlikle... iranlı arkadaş bir anlattı ki..

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Çok isterim. Pers kültürüne ve farscaya hayranım

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • İstemem

0|0
    0|1
  • Ortadoğu kültürüne hayranım görmek isterdim. Artı iran yapımı bir çok film izledim. Harikaydılar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...