Aşk böyle birşey mi?

Aylardır birtek aklımda o var... Diğer hiçbir erkek umrumda değil. Sürekli beynimde varsa yoksa ''o'' tek bir saniye bile çıkmıyor aklımdan. Uzaktan benimkisi ama onu gördüğüm zaman elim ayağıma dolaşıyor ne yapacağımı bilmiyorum. Sürekli izleme arzusu içinde olmama rağmen ona diğer herkes gibi rahat rahat bakamıyorum öyle ki ilgilenmiyormuş gibi durmaya çalışıyorum. Karşısına çıkma cesaretim yok ama şiirler, yazılar varsa yoksa herşeyi ona yazıyorum kendi kendime. Dinlediğim bütün şarkılar ona yazılmış gibi geliyo sonra. Önceden odunmuşum diyorum aşk filmleri çok saçma gelirdi şimdi ordaki karakterleri daha iyi anlıyorum. Ve en kötüsü de bazen içime bir yumruk oturuyor sanki biran boşlukta hissediyorum kendimi ne ağlayabiliyorum ne de gülebiliyorum bomboş oluyorum bazen de ona dokunamamanın verdiği hırçınlıkla avazım çıkana kadar ağlamak, herşeyi parçalamak, yok olmak istiyorum. Yolda yürürken karşılaşabileceği insanlardan bile kıskanıyorum onu arkadaşlarının yerinde olmak istiyorum neden onlar kadar şanslı değilim ben diye aynanın karşısında azarlıyorum hep kendimi. Aşk böyle birşey mi bu aşk mı?

1|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Aşk beğendiğin bendene hayal ettiğin kişiyi sokmaktır,eğer o kişinin hayalindeki kişi olmadığını anlarsan yavaş yavaş soğumaya başlarsın.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• aşk aynen öyle bir şey aşk anlatılmayan bir duygu aslında sana tavsiyem git konuş seni anlıyorum cesaretin şuan sıfır ama 1. adımı atmaktan kork korkma demem kesinlikle korkarak üstüne git ve duygularını açıkla o zaman kazanacaksın emin ol

1|0
    0|0
    • ben birde sadece reddedilmekten korkmuyorum reddedildikten sonra duygularıma yeni düşüp ona karşı soğumaktan da korkuyorum belki de en çok bu yüzden cesaret edemiyorum

• Aşk acısı söküp atılabilecek birşey değil ve çok zor bir konu. Bunun üstesinden gelmekte çok zor seni anlayabiliyorum

1|0
    0|0
  • aşk kolay bişey degil.

0|0
    0|0
  • Sen ipi salmışsın. Allah sonunu hayır getire

0|0
    0|0
  • 'aynanın karşısında azarlıyorum' ıste bu yuzden ozguven sart

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sen aşksın arkadaşşş

1|0
    0|0
  • bence bu aşkın ta kendisi bende hep onu gözetliyorum ama onu gördüğüm vakit yüzüne bakmaya bile cesaret edemiyorum. sanırsam o, kendisini sevmedeğimi hatta onun için değersiz olduğumu bile düşünüyodur. Ama kesinlikle yanılıyo oysaki ben onu sabah akşam her an düşünüyorum ve onunla yüz yze gelmek için elimden geleni yapıyorum..!

1|0
    0|0
    • ne olucak bizim bu halimiz... O elden geleni yapma durumu zaten fena bişey sırf bir erkek için hiç bilmediğim mekanlara gittim sadece orda o var diye kırk yıl böyle şeyler yapıcağımı düşünsem aklıma gelmezdi

Yükleniyor...