Mavi en sıcak renktir? izleyen var mı?

Bu filmi izleyen var mı?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• evet erkeği erkek yapan mavi dir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Evet izledim sosyolojik tabanlı bir film.. eğer filmi anlatmak istediği şeyleri yakalamaya çalışarak izlersen çıplaklık ve cinsellik batmayacaktır bile. Bence sarsıcı ve gerçekçi noktaları vardı.

0|0
    0|0
  • İzledim hayatımda izlediğim en saçma filmlerden biriydi. Meğer kategorisi erotikmiş. Çok sonra fark ettim. Ben de diyorum neden bok gibi kurgusuna rağmen izlenme rekorları kırmış

0|0
    0|0
  • İzledim. Biseksüel biri olarak izledim ve benim gibi biri için olumlu etki bıraktı. Ama hetero ya da homoysan belki nefret edersin, duygulanmazsın hatta igrenc bulursun. Ben o duyguyu anlayabildigim için olumsuz yorum yapamam. Agır giden bir konusu var. Sonu istedigin gibi bitmiyor. Ve cürretkar sahneleri var. Ama her sekilde de mavi en sıcak renktir.

0|0
    0|0
    • istediğin gibi bitmiyor derken?

• katılıyorum büyük bir bölümünü izledim sürükleyici bnce iğrenç lik değil sonuçta bir sanat eseri. ve de güzel bir film

• beni takibe alır mısın?

• İzlemek istiyordum ama çok uzun

0|0
    0|0
  • Evet izledim

0|0
    0|0
  • İzledim hem de çokça kez. Beni her seferinde ağlatıyor. Beni her seferinde kendi iç karanlığımda boğuyor! Öyle güzel, öyle etkileyici ve öyle anlamlı bir film ki benim için... Çünkü benim hikayemi anlatıyor!

0|0
    0|0
  • Izledim

0|0
    0|0
  • İzlemedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• erotik filmleri sevmem :D

0|0
    0|0
  • İzledim ve çoook sıkıldııım. Bütün sahneler üst üste geçiyordu. Ayrıldıkları dönem 5-6 dk iken, seks sahneleri 10 dk sürüyordu.

0|0
    0|0
  • Hayır izlemedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...