İnternet üzerinden kitap okuyanınız var mı?

ben kitap okumayı çok seven biriyim ama her an satın alamıyorum bu yüzden internet üzerinden okumayı düşünüyorum.sizin okuduğunuz siteler varsa bana link verebilir misiniz şimdiden teşekkür ederim..

Güncellemeler:
yorum yapan herkese +1ler benden:)

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• bende kitap okuma hastasıyımdır. ama sana şöyle söyliyim o monitöre bakarak okumak aynı tadı vermiyor kitap okumaktan soğuyorsun.

1|0
    0|0
    • bende bılıyorum aynı tadı vermedıgını,sevdıgım kıtabı bıtırene kadar uyumam bıle o derece.sadece bı alternatıfff?

• tesekkurler..

Erkekler Ne Diyor 13

• madem seviyosun kitap okumayı mütiş bi kitap sana Anılarımla Patronum Vehbi Koç kesinlikle her gencin okuması gereken bi kitap insana güç ve azim kazandırıyor.

1|0
    0|0
  • İnternet üzerinden o zevki vermez ayrıca gözlerine zararlı.Maddi açıdan durumun iyi değilse 2. el kitap satan yerlerden ucuza kitap bulabilirsin.

1|0
    0|0
  • Ben e-kitap arşivi yapmıştım, google üzerinden aratarak bulabilirsiniz sanırım, yeni üyeler link veremiyor.

belgeler komu deniyebilirsiniz, kitaptan ziyade daha pdf formatında dosya paylaşımı için kurulmuş bir site fakat dergi ve broşürlerin yanı sıra kitaplara rastlayabiliyorsunuzda.

Ayrıca bilgisayar yorar, ipad gibi bir ürün ile daha rahat oluyor.

0|1
    0|0
  • İngilizce kitaplar olan çok baba e-kitap siteleri var. İsteyen varsa yollayabilirim. Özelime gelsin.

1|0
    0|0
  • adını anımsamıyorum ama google amcaya kitap indir yaz,çıkan ik siteyi aç e kitap paketleri download edebiiyorsun ordan...

0|0
    0|0
  • Denk gelirse bakarım tabi öyle bi site bilmiyorum bende.

1|0
    0|0
  • takip ettiğim bir site var.evdeki bilgisayarımdan bakıp yazıcam.

1|0
    0|0
  • Sitelerdeki yazılanları okuyoruz kitap yerine geçmezmi o

1|0
    0|0
  • bırcok sıte var googleye bak bulursun ama ben kıtaba dokunarak sayfalarını cevırerek okumak ısterım

1|0
    0|0
    • bende oyle ıstıyorum bır suru kıtabım var hatta elden ele dolanan kıtapları daha cok sevıyorum ama bu da bı alternatıf

:)

• dıkat et gozlerın bozulur ekrandan

• hayır daha başlamadım bence bu saçma degil fakat çok ucuz oldugunu sanmam fiyatlar inerse neden olmasın.

0|0
    0|0
  • Kağıdın kokusunu almadan okunan içerikten haz almak pek mümkün değil.

0|0
    0|0
  • okudum ama tüm bi kitap değil

0|0
    0|0
  • e-kitap indir yaz google da arama yap çok site çıkıyor ben indirdim zamanında arşivim var elimde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• netten kitap mı okunur gözlerinize yazık ya

kitabı alacaksın o sayfa kokusunu alacaksın sayfayı çevirecen hoşuna giden yerleri çizecen veya kıvıracan

bu zevk yok nette

1|0
    0|0
    • bılıyorum olmadıgını ama bazı kıtapları merakla beklıyorum e ogrencıyım sureklı orjınalde alamıyorum korsanlardada her aradıgını hemen bulamıyorsun o yuzden:)

• sende haklsın tatlım:)

• İnternet üzerinden kitap mı okunur.Aynı tadı vermez asla

1|0
    0|0
  • hiç olmadı ama aklıma soktun bak şimdi hemen bir bakayım

1|0
    0|0
  • bilmem hic arastırmadım yapmam da özet halinde genellikle sunulur kitap elde okunur uzancan söyle ohh =)

1|0
    0|0
  • e-kitap sarmıyor beni tercihim değil.

1|0
    0|0
  • Ona vaktiyle ben de baktiydimdi ama pek goremedim, hep ozet hep ozet

1|0
    0|0
  • ben ona bakmıştım ama online bir site bulamamıştım bulursan bana da söyle.. (:

1|0
    0|0
    • Kadın ölür ve cehennemin kapıları acılır.Şeytan ceketini ilikler ve ''Hoşgeldin üstadım'' der!

bunu yazandan nasıl bi cevap beklersin ki :)))

• Okumak istediğin kitabın adını google amcaya sor.

1|0
    0|1
  • Bir ara denedim ama sevmedim bilgisayardan kitap okumayı.Aynı zevki vermiyor.Google'a ebook indir yaz.

0|0
    0|0
  • Hiç okumadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...