İstanbul'da yaşıyorum ama?

ama hiçbir güzel yerine gitmedim şimdiye kadar taksim nişantaşı bakırköy kadıköy beşiktaş falan çok bilinir mesela ben hiç gitmedim sadece bilinen yerler mi yoksa güzel mi bilmiyorum bile yani gitsem bile napcam? gezilcek güzel yeşillik parkı eminönünde oduğu gibi alışveriş tezgahları vs olan yerler var mı ya da nereye gitmemi önerirsiniz avcılardan böyle yerlere ulaşım zor mu olur?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında çok fazla güzel yerler mevcut , meselâ size en yakın olan büyükçekmece sahil standlarini tercih edebilir günü birlik silivri turu yapabilirsiniz.. dahada doğa ile iç içe olmak adına ise çatalca tarafı tercih olabilir. şayet güzel doğa kokuları, rengarenk kır çiçekleri eşliğinde mangal keyfide seviyorsanız. tabiiki taksim , cihangir eminönü karaköy tarafları güzeldir yürüyüş için lâkin çok daha çok hatta buraya sığmayacak kadar çok yer mevcut

1|0
    0|0
    • tur gibideğilde hani gidiyim geziiym görüyüm nasıl yerlermiş sahilde falan yürüyüş yapıyım gibi

• benim hatam yanlış anlamışım :) çok yardımcı oldunuz :D

• :) olduğu kadar artık

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben Beşiktaş'tayım. Burası güzel yer. Gel gez yani. Sahil, saraylar, mağazalar..

1|0
    0|0
  • Gel gezelim

0|0
    0|0
  • Bence hicbir yere gitme bos bos gezecegine evde otur daha iyi anca sahil kenarlarına in güzel kafa dinleniyor

0|0
    0|0
    • hiç sahil kenarına gitmedim desem hala evde otur demezsin bence :D

• Bencede evde bir dışıra bak artık :D onuda yapmadim deme

• Adakalar gitmesinmi heybeli buyuk adalar sonra kanarya adası var sonra minya tur var sonra bıkkarsan bizim sokaklar var

0|0
    0|0
  • neresinde yaşıyorsun yavrucuğum

0|0
    0|0
  • sana bir rehmer lazım motorla gezmeye ne dersin :)

0|0
    0|0
  • Takıl bana hayatını yaşa cici kız.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...