Müzik kültürünüz nedir?

Aslında şöyle cevap vermenizi istiyorum ayrıldığınızda ,hüzün ve aşkın bir arada olduğunda hangi müzikleri dinlersiniz mesela ben arabesk'çi biriyim mutlu olduğumdada dinlerim ve üzüldüğümdede beni en dibe vuran yine arabesktir çokta yıpranırım ,ben arabeske dair 2 insan tanırım ferdi tayfur ve müslüm gürses sevdiğim insanla geçirdiğim 4,5 yıl biyunca ister yanında ister uzağında hep bunları dinledik şu an onları dinlediğimde mutlu günlerim gelir aklıma ve bir defa daha vurulurum yüreğimin taa en derininden

Sizdede oluyormu ve sevgiliyle ortak şarkı seçimi hakkında ne düşünüyorsunuz...

Not:müzik tarzım hakkında eleştri yapılmasını istemiyorum

• Arabesk
    0% (0)8% (1)3% (1)Oy Ver
  • Fantezi
    12% (2)8% (1)10% (3)Oy Ver
  • Pop
    35% (6)8% (1)24% (7)Oy Ver
  • Rock
    29% (5)50% (6)38% (11)Oy Ver
  • Yabancı
    24% (4)26% (3)25% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
23|19

En İyi Erkek Görüşü

• Benimde tarzım arabesk ve Müslüm baba'yı çok severim, dinlerim. Ben bu tarz şarkılar ile kendimi buluyorum ve kendimi ifade ediyorum. Zaten baktığımız zaman yeni bir şarkı 3 gün dinlenip sonra umutlurken eski şarkılar özellikle arabesk yıllarca unutulmuyor. Yeni şarkılardada eskiye dönüş olduğunu görüyorum eski parçaları alıp yeni versiyon ile piyasaya sunuyorlar.

0|0
    0|0
    • Allahına kurban olayım senin =)

• =( tsk ederim

• Müslüm baba hep baskalarinin sarkilarini eskilestirio

Erkekler Ne Diyor 18

• Her müzik tarzı acı verir hüzünlüyken.. Arabesk pop fantezi yabancı rock farketmez.

1 cümleye odaklanırsın öyle aglar gibi olursun. ya da müzigin ritminde derinlere inene bir nokta vardır oraya saplanır kalırsın ve gözlerinden agı agır 1 damla taa yere düşene ve yere carptıgında bir ses duyana kadar...

0|1
    0|0
  • Diğer; Caz, Etnik Müzik, Blues, Rock ve Türevleri.

Kısaca diyebilirim ki emek verilmiş her müzik türünü dinlerim. Pop, Techno, Rap gibi stüdyo kabiliyeti ile hazırlanmış müziğimsilerden nefret ederim. Zaten ne kadar iğrençleştiğini mantar gibi bitmeye başlayan amatör rapçilerden anlayabiliyoruz.

Aynıyız...

0|1
    0|0
  • Diğer; Caz, Etnik Müzik, Blues, Rock ve Türevleri.

Kısaca diyebilirim ki emek verilmiş her müzik türünü dinlerim. Pop, Techno, Rap gibi stüdyo kabiliyeti ile hazırlanmış müziğimsilerden nefret ederim. Zaten ne kadar iğrençleştiğini mantar gibi bitmeye başlayan amatör rapçilerden anlayabiliyoruz.

0|1
    0|0
  • eleştiri yapacağım ama bu sadece koyduğun anketle ilgili.

bir kaç müzik türü yazmışsın iyi güzel ama yabancı nedir? yenimi çıktı öyle bir tür?

yabacı bir müzik türü değildir şimdi yabancı pop seven ile yabancı rock yada soul ... (daha bir sürü örnek verebilirim) aynı yerde değerlendirmiş oluyorsun.

0|0
    0|0
  • Müzik zevki hakkında herkes kendi karar verir.Sığıra verilen yem gibi herkes bir yerden yemez çünkü biz insanız.Herkesin farklı seçimleri, farklı karakteri ve farklı kültür anlayışı vardır.Benim müzik kültürüm ve bilgim geniştir her türlü müziği dinlerim, pop hariç.

0|0
    0|0
  • Göçebe bir tarzım vardır :)) Bir de müzik kültürünü beğendiğim insanları emer tüketirim adeta :) :)

1|1
    0|0
  • Sevdiğim parcaları dinliyorum.

Bir tarzla kendimi sınırlamaktan yana değilim.

Son zamanlarda Arabeskten sogudum.. Duyguları ifade etmek için özgün müzik daha sıcak gelıyor.

Metin Abiye selam damara devam demek de içimden gelmiyor.

1|0
    0|0
  • Soft Rock, Alternative

1|0
    0|0
  • Profilimde, bununla ilgili bir resim var. İlk resim.

Buyrun..

1|1
    1|2
  • her telden takılırım

1|0
    0|0
  • beni tatmin etsin yeter, adının ne önemi var

0|0
    0|0
  • hımm:)) sonuçlar ilginç :))

ben E diyorum Techno diyorum :))

0|0
    0|0
  • beni tatmin etsin yeter, adının ne önemi var

0|0
    0|0
  • lounge music

0|0
    0|0
  • Cevabım e yabancı

0|0
    0|0
  • arabesk fantazi:))

0|0
    0|0
  • slow

0|0
    0|1
  • slov ruhu okşuyan şarkılar kürtçe

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 23

• etnik ve jazz önde geliyor benim için ne zamandır.

1|1
    0|1
  • duygusal pop

sözsüz müzik

şiir dinletileri

yabancı dinlemede çok aşırı hareketli değilde biraz daha sakin müzikler daha çok hoşuma gidiyo

tabi hareketli dinleme modundaysam kimse tutamaz:))

0|0
    0|0
  • Alternatif Rock, Klasik ve kesinlikle kaliteli Türkçe Pop'tan yanayımdır... Çok nadir TSM dinlemişliğim olur... Türkülere de hayır demem, saygı duyarım... Arabeski 2 kere düşünmeliyim... Hele Fantezi dedikleri tarzı 300 kez düşünsem yine dinlemem... Müzik zevkimi eleştirmeyin demişsiniz bunu okuyan kesin bir şey diyecektir siz de tahammülsüzsünüz madem bu konuda eleştiriye neden soruyu sordunuz... Hatta son notu neden yazdınız...

0|0
    0|1
    • Blues ve Jazz'a da yakınım... Kaliteli ve hoş geliyor...

• Bir de yapsaydınız... Neyse...Uzatmayayım...

• link bunuda çok sevdim link bnunuda çom seviyorum bende bilmem müzik kültürüm nee

0|0
    0|0
  • ben yabancı müzik seviyorum ama kulağıma hoş gelen her müziği de dinlerim

0|0
    0|0
  • Aslında bir tarzım yok nasıl yani diyceksin Ben müziğe göre ruhunu değiştirenlerdenim:::))

1|0
    0|0
  • b şıkkı

0|0
    0|0
  • yerine duygularıma ve zaman göre değişir

0|0
    0|0
  • Arabesk, fantezi pop roch rap yabanci türk sanat...Her telden dinlerim... Ama türk halk müziginin yeri bende bi baska... Icinde baglama sesi olsun canimi yesin...))

0|0
    0|0
    • Sanat müzigi arabeskten berbat doktor bana dediki arabesk dinleme sanat dinle gittim zeki müren dinledim vallahi kendimi camdan atasım geldi hic unutmam o geceyi ölümle kalım arasında gidip gelmistim =) Gözlerin doguyor gecelerime

• Ben arabeski seviorum.. Özellikle morelim bozuk oldugunda iice damardan giriorum.. Ama turk sanatta iyi.. Zeki müren iyidir ya özellikle zeki müreni severim sanatta... Hatta türk sanatta zeki müren candir.. Mesela yesilcam müzikleri felan hosuna gitmiormu..

• olmaz mı en sevdigim yesilçam yeter ki gel bana senede 1 gün =( aynen kahır mektubu bitirir beni ve bunu dinle canım Bulamzsın benm gibi sveeni

• Sözlerinden çok ritmi çeker beni. Ruh halime göre. Sözleri alakasız da olsa ritim yavaşsa duygusal anımda işte bu beni anlatıyor derim (sanarım) :D

Mutluysam saçma sapan sözleri olan şarkıları bayıla bayıla dinlerim :)

0|0
    0|0
  • Ayrılınca pop iyi oluyor... bütün pop sarkıları zaten ayrılık üzerine gibi...

0|0
    0|0
  • Yabancı pop-rock

0|0
    0|0
  • karışık

0|0
    0|0
  • Yabancı

0|0
    0|0
  • klasik müziği çok seviyorum inanılmaz huzur veriyor bana ya tavsiye ederim arkadaşlar :))

0|0
    1|0
  • pop-rock derim en iyi rockdur bide haraketli enerjik*bazen romantikde sikiknek iy gelir

0|0
    0|0
  • Slow Pop

0|0
    0|0
  • Mutluykende mutsuzkende yabancı..

0|0
    0|0
  • Popslow

0|0
    0|0
  • Kültürsüzüm.