Türkiye'yi nasıl değerlendiriyorsunuz.

Türkiyenin durumundan menmun musunuz? nedenileri .

BEN: İnsanları önce kömüre muhtaç edip daha sonra kömür vererek oy alan bir iktidarın yönetiği bir ülkeden bir beklentim kalmadı.

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Memnun değilim. Toplum olarak iyice bastırıldık. Ömer Hayyam'ın dörtlüğünü paylaşmak bile yasak. Düşünce özgürlüğü sıfır. Hiçbirşeye tepki gösteremiyoruz ve gösterip biber gazı yiyenlere ''Aman canım onlar da yapmasaymış eylem.'' der olduk. Fakir olanlar kömüre, süper zenginler ise kendi çıkarları için satılmış. Eskiden başbakanları tarafsız tartışma programlarına çıkar,sorulara cevap verirdi. Şimdi tayyip çıksa bile satılmış kanalda,satılmış kişilerin önceden verilmiş sorularına cevap veriyor. İnsanlar da adam doğru söylüyor yahu deyip oturuyor.

2|4
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yazacam gene tepkiller yazmasın.her başa geçen aynı şeyleri yaptı ki.

0|0
    2|3
    • her geçen aynı şeyi yaptı diye gözmü yuak gerek olanlara.

• İşte sorun orada başlıyor zaten halkın oyunu hak edebilecek bir parti ya da kişi yok hükümet bu tür insanların medyaya ya da kendilerine bir jitle oluşturmalarına izin vermiyor. SOVİET e yaptığım yorumları okursan senin 3 üstünde

• bu durumda sana diyebileceğim tek şey bu kadar insanı idare etmek zordur.bir baba bile bir evi zor idare ederken parti kurup koskoca bir ülkeyi yönetmek zor iş olmalı.o yüzden her gelen iyi ve kötü şeyler yapacak.isteyerek ya da istemeyerek.

• ülkemi her haliyle seviyorummmmmmmmmmmmmmm...

0|0
    2|2
  • benimde kalmadı artık başka yollar aramanın zamanı geldi gelecek için burda çocuk dünyaya getirmek tamamen yanlış şu anda

1|1
    0|0
    • eğer bir çocuk bekleseydim novreçe gider orada dünyaya gelmesi sağlardım bu sayede çifte vatandaşlık hakı olurdu çocugumun.

• Hep kömür hep kömür az da farklı şeylerden laf atın bıktık artık

0|0
    1|2
    • -'leyin de vatanınızı kurtarsın atatürk

• Özenti bir tip

• böyle bir şeyi ilk defa senden duyuyorum nie özentiymiş.

• gerizekalı yönetimden memnunum mu dedim ben salak adam gb oku

0|0
    0|0
  • 20 yıl öncesine bak bir de bugüne bak. bence kötünün iyisi.

1|0
    2|2
    • sAÇMALIK ŞUAN TÜRKİYE SÜREKLİ İÇE VERİYOR ÜRETİM GİT GİDE DÜŞÜYOR DIŞA BAĞLILIK ARTIYOR ÖZELLEŞTİRMELER ARTIYOR ŞUAN TÜRKİYENİN TOPRAKLARININ %1 SATILDI

• gidin de okuyun cahillik yapmayın . nerden nerelere geldik biraz objektif olun be

Erkekler Ne Diyor 6

• insanlar düşünmeye bile aciz . eşitlik yok haksızlık çok falan filan

1|2
    0|0
  • seninle aynı fikirdeyim akp den nefret ediyorum amkodomun koyunları

0|1
    0|0
  • Asker zamanında darbe yapsaydı bugün imralı ile pazarlık yapmazdık.

Sivil siyasetin kendisini koruyamadığı, gerekli müesseseleri yaratamadığı, kendini yetiştiremediği bir ortamda darbe kaçınılmazdır.

0|0
    0|0
    • Darbe Türkiye'yi 20 yıll geri götürdü.

• Sivil siyasetin kendisini koruyamadığı, gerekli müesseseleri yaratamadığı, kendini yetiştiremediği bir ortamda darbe kaçınılmazdır.

• denizler asılmasaydı Türkiye şu an bu hale olmazdı

• Bildiğin orta doğu ülkesi, iki ileri bir geri.

0|1
    0|1
    • böyle diye böle mi kalması gerek

• 21. yüzyıldayız 21 yıldır böyle bundan sonrada böyle olacak, hatta daha kötüye gidiyor. Düzeltmek için uğraşmaya değer bir şey değil.

• yarın sokakta nasıl gezmene bile müdahale edene kadar bir şey yapmayacagını mı söylüyorsun.

• İnsanların demokrasiyi kabullenmesi lazım halkın coğunluğu kimi isterse o iktidar olur oyuzden 40 eder ve 2023te iktidardayız;)

0|0
    0|0
    • Sana neden akp diye sora bilir miyim ?

• Ben akp li değilim ama saygı duyuyorum hayatta oy vermem ama başka parti gelse ekonomik kriz cıkar ticaretle ugrasanlar dediğimi anlat

• tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bak.

prensibim bu

0|0
    2|2
Yükleniyor...