Kızlar konserlerde neden erkek şarkıcılar için çıldırır bağırır ağlar hatta bayılırlar?

link

Lütfen video yu izleyin yorumunuzu yapın. Erkekler sessizce seyrederken kızlar neden bağırıp çağırır kendini yırtar? Bu istek ve arzuyu birazda eğitime gösterseler uzaya giden ilk kız vede Türk olmazlar mıydı?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Video açılmadı fakat kendi konserimde yaşanmıştı. Grubumun solisti erkekti ve biz konser verirken solistimiz için bayılan kız oldu. Hiç anlam veremedim solistimiz insan değil sanki :D Tabi bizim solist acayip havalarda :D İşin daha komiği kendi arkadaşlarım gelip ayy senin solist bana yok göz kırptı yok selam verdi falan pişman diye hava atıyorlarda atıyorlar. Yahu çocukla ben hergün beraberim studyoda sabahtan akşama kadar yeri geliyor müzik yapıyoruz yeri geliyor muhabbet edip dertleşiyoruz yeri geliyor şakalaşıyoruz hava atmıyorum bu kızlara noluyor ne o göz kırptı sanki evlenme teklif etti :D

0|1
    0|0
    • hahahaaaa. Medyada olan şarkıcı ya da artistlerin onlara uzak kızlarda ki dayanılmaz ağırlığı mı desek? :))) Senin de şimdi havan vardır hee ben solistle çalışıyorum arkadaşım diye. :PP

• Sanırım dengesizlik örneği :)))

Kızlar Ne Diyor 8

• aptallar yaa ben hiçbir ünlü için çığlık atmam ve ağlamam aslaaa rezil ya

0|1
    0|0
  • İşte bunu isveç bilim adamları bile çözemez :P

1|1
    0|0
  • O nasıl bir sevgi gösterme biçimidir ya ağlamaktan konuşamıyo kız ergenken bile kimseye bu kadar hayran olmadım ben hiç anlayamıcam bu hali sanırım.

0|0
    0|0
  • insanda akıl olmazsa böyle olur

0|0
    0|0
  • kezbanlıktan neden olcak

0|0
    0|0
    • justin biebeeeeerr aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:'( :'(

• İyi de ben bu olayı Yıllar önce Emrah gibi birinin İnönü stadyumunda ki konserinde de gördüm. Seyretme dinleme maksatlı orada değildim belirteyim de :)) Orada 20 ve üstü kızlar hiçte kezban değillerdi. Giyimiyle fizik ve güzelliğiyle gayet iyiydiler ama demekki onlarında beyni yokmuş :))

• Manyaklar işte ne diyeyim ben daha : /

0|0
    0|0
  • görmemişin bir oğlu olmuş tutmuş...

0|0
    0|0
  • kızdan kıza değişir aga :D gittiğim hiçbir konserde böyle bişey yapmadım benim için maksat arkadaşlarla eğlenmek.

0|1
    0|0
    • Sen bu konuşma şeklinle zaten normal kız sayımazsın ki aga. Yirim ben seni :)))

• hahha :)) cidden alemsin yaa anladım anladım ;)

• erkek gibi kız candır :))))

Erkekler Ne Diyor 4

• Niye olacak o kızların canı temiz bir sopa istiyor...

0|1
    0|0
  • erkeklerin maç izlerken halleri nasılsa bunlarıda öyle :)

1|0
    0|0
    • Niye kızlarda maç seyrederken ana avrat düz gidiyor artık. Hiç stadyuma gittiniz mi? Yada maç yayını yapan bir yere? Gidin de görün.

• Bizde futbolcular için birbirimizi bıçaklıyoruz o.O

1|0
    0|0
  • kezbanlık ya da apaçilikten

0|0
    0|0
Yükleniyor...