Leyla ile Mecnun hikayesini nasıl bilirsiniz?

Leyla'nın ne güzel dili nede yüzü vardı, hiçbir şey yapmamıştı. Yani leyla'nın hikaye ile ilgili hiçbir bağlantısı yok. Leyla hep ego tatmini yaptı. Yok beni birde onun gözüyle görün falan.
Salaklık mecnundaydı, Leyla leyla diye tutturdu ve en sonunda köyden atıldı. O yine köyüne geldi. Leylayı görmek için evine gitti galiba ilk defa bu kadar yakındı ve seviyorum diyecekti. Ve şok oldu, dediki sen leyla isen benim içimdeki leyla kim. Gitti bir tepeye leyla niyetine bağırdı ve yanlışlıkla Mevlaaa diye bağırdı. Bir ses işitti, "Buyur ya kulum" işte o zaman aşkın ne olduğunu anladı. Şimdiye kadar bir kere mevla demeyen bana cevap geldi dedi. Ve işte aşk işte o zaman başladı.

Şimdi kızlar yok ben mecnunu mecnun yapan leylayım falan diyorlar. Evet siz o leylasınız ve sizde onun gibi aşktan anlamayanlarsınız. Tüm aşk ve sevgi mecnundaydı ve her zaman mecnunda kalacak. Erkekler şimdi gözünü bir açsa, bunlar aşık olunacak kız değil derler.

Evet sorumuzu hatırlayın ve yorumlarınızı bekliyorum.

Güncellemeler:
Güncel işte
Ayrıntı uzun olduğu için yazmıyorsunuz galiba. 😕

0|1
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Mecnun olmasa Leyla, Leyla olmasa Mecnun olmazdı. Ve bizler biliriz ki bizi dünyevi aşktan ilahi aşka yönlendiren bir mesnevidir. Yani biz aslında körüz gözümüz dünyevi aşklarla kaplı ama aslında gözümüzü açsak ilahi aşka yöneliriz...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Mecnun bence bir şizofrendi. Tıpkı Ferhat ve malum zatın olduğu gibi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...