Erkekler neden sevgililerinin resimlerini arkadaşlarına göstermek isterler?

son zamanlarda bu reim mevzusu çok canımı sıkıyor resimlerimi istiyor sürekli .. ve sanki içimden bir ses arkadaşlarına gösterebilir diyor .. eğer öyleyse çok rahatsız olurum .. seviyor çok eminim ama böyle bişi yaparsa bu ilişki sallantıya girebilir .. resimlerime bakmak istiyormuş sarılıp uyumak istiyormuş beni sürekli göremediğinden bari resimlerim onunla olsunmuş .. dediğim gibi sevgisinden eminim yalan olamaz biliyorum ama ne bu resim ısrarı ? sürekli söylüyor .. ve de erkekler neden sevgililerinin resimlerini arkadaşlarına göstermek isterler ?

( belirtiyim yalnış anlaşılamasın kastedilen resimler normal resimler ... bir de beni çok beğeniyor inanamıyor benim onu sevdiğime onunla olduğuma bunun etkisi olabilir mi ? )

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• büyük ihtimalle "lan oğlum taş gibi bir kız buldum" diyordum. onun andavallığını bilen arkadaşları da "sittir len" diyordur. o da ispat etmek istiyordur.

yastığa sarılıp uyumasını söyle. veya gönderdiğin smslere bakıp telefona sarılarak uyusun.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• -hani lan senin manita resmini göstersene

-bak aga bu nasıl gideri varmı?

-vaaay taşş,koçum be nasıl ayarladın lan bunu

-olum abiniz biliyor bu işleri,istersen arkadaşını da sana yapıyım

-vallamı vallamı...

0|3
    1|1
  • Etkisi olabilir fazla büyütmüş , ezik bir arkadaşımız kendisi. Ben kimseye göstermem şahsen , sevgilimi arkadaşlarımdan bile kıskanırken bir de onlara fotoğraf falan göstercem , oldu(!) . Herkes böyle değil genelleme yapmayınız. Seni güzel bulduğundan belki arkadaşlarına hava atıyordur , ben bununla çıkıyorum diye ? :D

1|0
    0|0
  • kendisi icin bir ufak resim olsa cüzdaninda ok ama arkadaslarina gösteren bir erkekten hayir gelmez bence yol yakinken ilerleme derim cünkü bugün resmi gösterir yarin yataginizi ceker gösterir güven olmaz bu duruma ben sevgilimi gözüme degismem kaldiki baskasi na göstereyim

0|1
    0|1
  • bence kesinlikle yanlis düsünüyorsun, sevgilin benim kafadan biriyse harbiden resimlerine bakip uyur, ben yastigimin altinda sakliyordum...

baslarda bende cok israr ettim, ve ayrilmamiza ragmen hic bir resmini silmemistim... cok manevi degeri oluyor..

arkadaslarima göstermegi birak, resmin yanina yaklasirsa birisi kriz gecirip o kisiye catiyordum

0|0
    0|0
  • Kimsin sen miranda kerr mi?

0|2
    2|1
  • ilk defa güzel bir kız arkadası olmustur..kendi standartları üzerinde..o yüzden çok heyecanlıdır.cahilliğine bağışla..ayrıca madem müstehcen değil ver .? nolcak..sen korkutan ne ?

1|0
    0|0
    • korkma diill .gereksiz bence ben onu annesinden bile kıskanabiliyorken o nasıl böyle bişi yapabilir ?

• düşün işte.. :) ne kadar mutlu aptallık yapıyor farkında değil..bırak göstersin.gösterirken anlayacaktır hatasını bir daha teşebbüs etmeyecektir..bence denemeye değer kırma seviyorsan..

• Arkadaşlarına gösterip hava atacak herhalde sende ver resmini çocuk senden kötü birşey istememiş ki ne olacak nasıl olsa normal resimler insan sevdiğine nelerini veriyor.

0|0
    0|0
  • burda bile gizli kaldına gore sen erkek arkdaşını cok cıddıye almıyosun kı bi resmini esirgiyosun ayrılmak war aklında demek kı verme geregı duymuyosunn bence sorun sende

0|0
    0|0
    • ilk defa birini sevebildim ayrılma ihtimalim olsaydı hiç başmalamazdım

• Ne var bunda?

Bazen, bir erkeğin hayatına öyle kadınlar girer ki, bunun hazzını tek başına taşıyamaz erkek. Yakın olduklarına da göstermek ister, ''bakın, mutluyum ben'' diye.

Çok görme.. Samimi ise ve yalan söylemediğinden emin isen..

0|0
    0|0
  • ver ya ne olacak sanki

0|0
    0|0
  • göstersin nolucak ki utangaç birimisin?

0|0
    0|0
  • Göster ama elletme kuralını unttun sanırsam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İyi de gerçekten seven erkek niye aşikare sevgilisinin fotoğraflarını arkadaslarına göstermek istesin ki ?

ya da sevmeyi geçtim erkek arkadasın nıye resımlerını arkadaslarına gostermek ıstesın ki ?

Dürüstlük ve güven problemimi var sizin aranızda?

Madem seni çok seviyor ve birlikteliğinize inanamıyor ama illa birilerine ispat etmek istiyor o zaman taksın senı koluna arkadaslarlarıyla tanıstırsın..

0|0
    0|0
  • cocuk cok ozguvenli degil yani kendini sevmiyor senin yaninda basit oldugunu dusunuyor ve senin gibi bir kizla ciktigi icin kendiyle gurur duyuyor ve arkadaslarina gostermek istemesinin sebebi bence bakin ben boyle biriyle cikiyorum diye hava atmak istemesi belki olabilir diye dusunuyorum...

1|1
    0|0
  • Hadi ya varmıymış böyle aşk resimlerine sarılıp uyumak puhahaa Komikti o dediğin kızlarda olur resimlere bakıp bakıp kendini hülya koçyiğit modeli yatagın üstüne atıp ağlama yada öpüp uyuma seni yiyo acıkcası..

0|0
    0|0
  • göstersin işte sevgisini herkeze ispat ediyo benim nişanlım yapsa böyle bse svnçden havalara uçarm yani

0|0
    0|0
  • öyleyse resimlerini onunla paylaşma

0|0
    0|0
  • E tamam. Hem gösterse ne olur ki?

Sorun etme.

0|0
    0|0
  • gösterince ne oluyor?

0|0
    0|0