Kütüphane ile ilgili?

Arkadaşlar iki üç sene önce bizim semtimizin kütüphanesinden kitapnalmıştım süresi dolunca utancımdan götüremedim aradılar sürekli açmadım vs. Çok utanıyorum fkat şimdi şehir kütüphanesine kayıt olursam kitp verirler mi bir bilginiz var mı?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Oo bir kitap kurdu daha. Kitap alıp geri vermicek misn yine

0|0
    0|0
  • Götürsene kitabı geri

0|0
    0|0
  • hayır yok

0|0
    0|0
  • Eski sevgilim yani en son sevdiğin kız kütüphanede eski sevgilisine sakso çekmiş duyduk ca aklımda o kelime beni öldürüp öldürüp işkence ediyor

0|0
    0|0
  • Hayır vermezler.

0|0
    0|0
  • Hırsızz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bildiğim kadarıyla kütüphaneler arası böyle bir istihbarat ağı söz konusu değil :D Ama neden utandığınızı anlayamadım. Herkes geciktirir kitapları iade etmeyi. Zamanı geçse de kitaplarınızı iade edin. O kitaplara başkalarının da ihtiyacı var. Herkes kitap alıp geciktirdim diye utanıp geri vermese kütüphane diye bir şey kalmaz. Siz de ihtiyacınız olduğunda kitap bulamazsınız :)

0|0
    0|0
  • Benim de sürekli kitap alıp okuduğum okulun kutuphanesi vardı en son aldığım kitap kütüphanenin aylarca her gidişimde kapalı olması nedeniyle elimde kaldi ve bu senede mezun oldum napalim yapacak bisey yok üniversite tercih için gittiğimde unutmazsam goturucem ama yine açık olacağını hiç sanmıyorum müdüre falan birakicam

0|0
    0|0
  • Aynı yer değilse verirler. Aynı yerse çoktan kara listeye alınmışsındır. Niye vermezsiniz ki.. Şehir kütüphanesinden ben de çok okurum. Bazen okuyucuda olan kitabın teslim tarihini öğrenir. Okuyucu vetirene kadar beklerim. Yapmayın öyle şeyler. Geç de olsa götürün. Geciktin diye utanılacak bir şey yok. İnsanlık hali, olur öyle şeyler

0|0
    0|0
  • Git ver kitabı napcan

0|0
    0|0
  • Seninki de biraz bahane olmuş

0|0
    0|0
    • Evet aslnda üşendim diyebilirim ama şu an büyük şehir kitaplığına gitmek istiyorum götürmediğim çıkar mı sence

• yurt dışındaydım de :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...