Merak ediyorum aslında

Norveç ya da Danimarkalılara İskandinav topluluğu Ruslara Slav deniliyor. Türklere ne deniliyor?

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• batılılar: barbar

doğulular: adaletli

kuzeyliler: savaşçı

güneyliler: müslüman diyor...!

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bizler Türk'üz halkımızın ve Orta asyadaki kardeşlerimizin ortak adı budur.Kazak,Kırgız,Özbek,Türkmen gibi kollara ayrılırız.Orta asyadakilerden içinde Türk halkları ifadesi kullanılır.Slavlar sadece ruslarla sınırlı değildir.Bugünki Bosna,Sırbistan,Slovakya,Slovenya,Bulgaristan,Belarus,Kosova gibi pek çok orta ve doğu avrupa ülkesi slav halklarındandırlar.

0|0
    0|0
  • biz de o taraftan gelmeyiz, ordakilerin çoğunun soyu türktür

0|0
    0|0
  • kafkas deniyor

0|0
    0|0
    • Kafkas Azeri ya da Ermeniler bildiğim kadarıyla

• Türk deniyor.

0|0
    0|0
    • Bazı yerlerde çok garip şeyler duydumda merak ettim bende Türk diye biliyorum ama

• Zazam gibi birşeydi sanırım

• fazla ıkınmışlar :)

• ne kadar cahilsiniz la..

Türkler Turan ırkına mensuptur, kırgızlar, türkmenler, kazaklar, koreliler moğollar, çinliler vs vs hepsi Turan en genel ismiyle,

onun dışında bugün avrupanın neredeyse tamamı, İran, hint, tacik ermeni, gürcü, kürd, rus mus bu tiplerde Aryan, siyahi oalnlarda Afrikan ırkına mensuptur bunedena başka Avustralyalı olan Abourgine ( çok enteresan tipleri vardır) birde kızlderili ırkı var onlar naıl bişey çözemedim...

0|0
    0|0
  • Türkiş raki end şişkebap deniliyor.

1|0
    1|0
  • "Topraaaam"

0|0
    0|0
  • türk ırkı saf değil.doğuda kürt güney doğu da arap-kürt falan batıya gittikçe araya karışan göçmen slavlarda oluyor karışık yani tek bir ırk yok.

0|0
    0|0
  • türkler türktür.norvec ısvec danımarka falan ıskandınav ırkından.rus sırp ukrayna polonya cekler slovaklar slovenler hırvatlar bosnaklar falan slav oluyor.

0|0
    0|0
  • abaza ve kezban diyolarmış

Muhabbet öyle yani :/

0|0
    1|0
  • barbar

0|1
    0|1
  • Türk

0|0
    0|1
  • soruya gel yaa muthis bir soru gercekten :D anadolu cocugu diyolar turklere anatolian child :D

0|0
    0|0
  • Türk denıyo ne olabılır başka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...