Türk Sinema tarihinde En beğendiğiniz Aktör ve Aktrist kimlerdir?

Aktör olarak gelmiş geçmiş en iyisi Cüneyt Arkın. Aktrist olarak Fatma Girik bu 2sini çok yakıştırırdım ben :)
Türk Sinema tarihinde En beğendiğiniz Aktör ve Aktrist kimlerdir?

Güncellemeler:
Komedyenler ayrı Kemal Sunal, Şener Şen, İlyas Salman, Zeki ve Metin, Halit akçatepe, münir özkul adile naşit bunları bende seviyorum. Ama Türk sinemasına sadece komedi olarak bakmak doğru değil sanatı olduğu gibi ele almak lazım. Hepsini severim saygı duyarım ve bu ustalar gibi daha Türkiye'de sinema sektörün de başarılı olan çıkmaz.

1|1
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Kemal Sunal dışında mı? Çünkü ondan iyi bir aktör olduğunu düşünmüyorum. :)

0|1
    0|0
    • Komedyenler ayrı :) Kemal Sunal'ın gerek gerçek hayattaki kişiliği gerek sinemadaki karakterinin önemi büyük :)

En İyi Erkek Görüşü

• Kemal Sunal
    Şener Şen
    Adile Naşit
    Münir Özkul

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Rüştü Asyalı

Ben bir garip Keloğlanım eşeğimin yok palanı varım yogum dogruluktur hic de sevmem ben yalanı 😊😊

0|1
    0|0
  • Tarık Akan
    Filiz Akın
    Gülşen Bubikoğlu
    Türkan Ş.

0|1
    0|0
  • Erkan can, haluk bilginer, demet akbağ, derya alabora, nadir saribacak, binnur kaya vs

0|1
    0|0
    • Sizin neslin oyuncuları :) simdi pek eski Türk sinemaları oynamıyor.

• Tanimiyorsan iyi bir sinema takipcisi degilsin demektir. Ben de oyunculugunu abartili yapay ve fazla tiyatral buldugum icin yesilcam aktorlerini/aktristlerini sevmem..

• Bakış açısı tartışmayalım 😇 sinemayı iyi takip ediyorum.

• Sadri Alışık ve Türkan Şoray.

0|1
    0|0
  • Kadir İnanır ve Türkan Şoray.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Talat ertemel, suavi tedü, muhsin ertuğrul, sezer sezin, baki tamer, ismail dümbüllü, a. baki çalıoğlu cahide sonku, gülistan güzey, kenan pars, muzafer tema

bunlarıda tanıyorsun sanırım?

0|2
    0|0
  • kemal sunal :D

0|1
    0|0
  • Erdal Beşikçioğlu-Zuhal Olcay.

0|1
    0|0
  • Kemal Sunal

0|1
    0|0
  • İlyas salman
    Ne diyem mesalam mahmut mu diyem şakkir

0|1
    0|0
  • KÖROĞLU filmin de gerçekten yakışmışlar birbirlerine... tarık akan ve gülşen bubikoğlu...

0|1
    0|0
Yükleniyor...