Kitap okumayı sevmeyenler Hakkında ne düşünüyorsunuz?

kitaplara karşı bile düşmanlığı olan okuyanlara tuhaf bakanlar için

Güncellemeler:

0|0
15|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kitap okumayan bile en büyük cahillerden biridir. Hele kitap okumayıp sırf prim için kitap sözleri yazanlar var. Kitap okumak hem algıyı güçlendirir hemde iyi konuşmanı sağalr.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kitap okumayı sevmeyenlerin onlara hitap eden bir kitapla karşılaşmadıklarını düşünüyorum.
    Kişi sevdiği bir tarz bulursa okumayı sever bence. Sonra da hep aynı tarz sıkacağı için farklı tarz arayışına girer.
    Ben çevremdekilere böyle sevdirdim okumayı.

1|1
    0|0
    • Neler okuyorsun genelde?

• Teşekkürler😊

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Aşk ve saçma sapan roman okuyanları gereksiz görüyorum. Faydalı şeyler okuyan insanları hep takdir etmişimdir ve desteklemişimdir

1|0
    0|0
  • Boş insanlar! Muhatap olmam... Sadece okurum.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler. :) Şimdilik müsaadeni isterim. Bolca sohbet edeceğiz seninle. :)

• Her türlü insan çeşitliliği arasında olabilitesi muhtemel kişilikler normal karşılanmalı.

1|0
    0|0
  • cahiller.

1|0
    0|0
  • basit insanlar.

1|0
    0|0
  • Hiç bir şey kalmadı da o tipleri mi sorun yapacağım? Okumayı seviyorum ve öylede yapıyorum.

1|0
    0|0
  • Bir şey düşünülmesi gerekmiyor.

0|0
    0|0
  • kitapsız olduklarını düşünüyorum...

1|0
    0|0
  • Önceden kitapmı vardı?

0|1
    0|0
    • Kitap yoktu bilgi de yoktu

• insan sadece okuyarak bilgilenmez ki yaşayarak daha çok bilgilenir hatta yaşanan şeyler daha kalıcı olur akılda okuyunca unutuluyo bazı bilgiler

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

• Kitaplar gerçek yaşamdan daha güzel. saçma sapan ergen kitapları okumadıkları sürece sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • İlginç geliyor. Oyle bir dünyayı nasıl sevmeyebilirler ki?

1|0
    0|0
    • Aynen maalesef çok var çevremde kitap okuyorum diye bırak bir kaç aya filmi çıkar diyorlar

• Cahiller.

1|0
    0|0
  • Sevmesem bile okuyorum ben

1|0
    0|0
  • Düşüncesiz insan icin ne dusunucez canım :)

1|0
    0|0
  • Kitap okuma aliskanligi edinemiyorum bir turlu ya bir senedir yok resmen eskiden biraz okurdum simdi o da yok
    Kitap okumayi sevmeyen de kendi bilir napalim herkesin zevki farklı

1|0
    0|0
  • Kitap okumak düşünme yetisini koreltir. kitap okuyup başkasının fikirlerini benimseyip; okuduklarini yorumlayıp üzerinde dusunmeyeceksen hiçbir artisi olamaz. O yuzden kitap okuyan bir ahmak kitap okumayan bir ahmaktan daha tehlikelidir.

0|0
    1|0
  • Bana ne onlardan

1|0
    0|0
  • Sevseler iyi olur

1|0
    0|0
  • Hep eksik yaşayacaklar..

1|0
    0|0
  • Genelde bos gelirler bana📚 Kitaplar hakkatten candir

1|0
    0|0
  • Gebersinler

1|0
    0|0
  • Çok saçma kitaplar gerçek dünyadan daha güzeller.

1|0
    0|0
  • Okusun kendiningelisitrsin ama birşey düşünmüyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...