Slayt gösterisi için program önerir misiniz?

Arkadaşlar resim eşliğinde müzikli geçiş yapabiliceğim bir program adı söylermmisin hata indirmem için bana link atar mısınız?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• movie maker. her windows sürümde olur.

0|0
    0|0
    • buldum movie makerı şimdi çok teşekkr ederim izninzle br soru daha sorabilr miym

• kardeşinle gzel bir video anınızı araya koyabilirsin. anılarınızdan bir kac söz yazabilirsin. orada uğraştıkça kendin daha güzel secenkler bulabilirsin.

• Ben Movie Maker'dan haberin ver sanıyordum. :)

Erkekler Ne Diyor 6

• link

link

buradan indirebilirsin indirirken dikkat et.. yardımcı proğramı indirme... birdee youtube ye üye olursan ordada resimlerini salayt yapabiliyon... bende bir video slayt yaptım youtubeye koydum..

0|0
    0|0
    • movie maker ile resim video müzik ekliycm slayta ancak hangi müzikleri kullanabilr kardeşimn sünnet düğününde br fikrinz var mı

• mp3 olması lazım... video olarak beğendiysen onu mp3 çevirmen lazım... rormat faktry ile çevire bilirsin..

• Hiç program indirmekle uğraşma bence :) en kolayı Windows Movie Maker var :D Ve her bilgisayarda yüklüdür :D

0|0
    0|0
    • buldum movie makerı şimdi çok teşekkr ederim izninzle br soru daha sorabilr miym

• sevdim bu şarkıyı teşekkr ederim =)

• Rica ederim :) ne demek.

• Powerpoint. Bilgisayarında ofis kurulu ise kullanırsın.

0|0
    0|0
    • powerpointe resim yükleyp üzerine müzik ekleyebilr miym bunu blmiyorm nasıl yapıcam

• Seçim şansı veriyor. İstersen netten template indirip bakabilirsin.

• Memories on Tv

0|0
    0|0
  • proshow gold

0|0
    0|0
    • link atara mısınz

• tabi bu en iyi slayt programıdır ben orjinal kullandığım için altta yazı çıkmıyor herhalde bunda altta şerit gibi bir yazı çıkar ama yine de kullanışlıdır umarım seversin link

• şu siteye gir konunun ismini yaz hazır slaytlar bile var

0|0
    0|0
    • hangi site

• sdkaskfaskfaks pardon linki unuttum ya özür slideshare.net ya da bilgisayardan powerpoint kullan kendin yapmak için

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...