Kemandan anlayan arkadaşlar bakabilir mi?

arkadaşlar kemana başlamak istiyorum. ancak ayıracak çok bütçem yok şimdilik ilk başlangıç için uygun fiyatlarda nasıl bir kemanla başlayabilirim. fiyatlara baktım 300-400 lira civarı buldum ama şimdilik bu miktar fazla geldi.. en uyguna nasıl halledebilirim bir de özelliklerinden anlayan arkadaşlar nasıl bir kemanla başlamamı önerir.

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• MUTLAKA ders alacağınız eğitmen yardımı ile keman almalısınız. Çünkü alırken o kemanı test edersiniz , parçalarında eğrilik , bozukluk var mı bakılır , yayı eğri mi bakılır. En önemlisi sesine bakılır, öyle kemanlar varki tenekeden farksız ses çıkarırken aynı fiyat keman çok çok daha iyi ses çıkarabilmektedir. İnternetteki sitelerden önermem almanı bu elektronik eşya ya da giysi değil test etmeden zaten o kadar paraya gerek yok başlangıç için bazıları sıkılıp devam etmiyor boşuna masraf oluyor.

0|0
    0|0
  • Kemanın özelliği ağacıdır el yapımı ve yapıldığı ağaca göre fiyat farklılaşır senin baktığın fabrikasyon biz kısaca limon kasası deriz onlara başlangıç için ideal olandır ama fabrikasyon diye hepsi aynı değildir arada iyisi arayıp bulmak lazım o iyi olanı anlamak içinde sesine tınısına eşik ayarlamalarına ve kulaklarına bakılır birde yayına onu sen anlamazsın anlayan biri ile almalısın kısaca özetle böyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sakın profesyonel işi bir keman alma. 300 lira bile başlangıç için fazla. Ben hatırladığım kadarıyla 200e yakın bir fiyat odemistim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...