Kapat

TR,AB'ye girerse ne olur girmezse ne olur?

Eğer TR,AB'ye girerse kazançları ne olur,girmezse kazançları ve kayıpları ne olur?TR'nin AB'ye girememesinde sizce engeller nelerdir?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• girerse vize uygulaması kalkacagından tüm avrupaya yayılırız Türkler olarak buda onlar için pek hayırlı olmaz

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• zaten almanyada +5 milyon türk var.. wiyanadada öyle.. şimdi a.b e girersek ne olucak? bütün türkler avrupaya yayılıcak.. 50 yıl sonra 5 milyon türk oldumu sana 50 milyon türk ? almanya oldu türkiye :D sonra vay efendim niye türkiyeyi a.b e almıyorlar.. türkiyede genc nufusu cok biliyorlarki türkiye a.b'e girerse avrupaya acılıcagımızı.. o yüzden almıyorlar.

0|0
    0|0
  • sanırım tüm avrupa ülkelerine vize olayı kalkar ki bu iyi bişey

1|0
    0|0
  • Bizim gençler içten fethetmeye başladı zaten.

0|0
    0|1
    • yani gençlerumutlumu AB'ye girmeyolunda?

• ordaki Türk gençleri sence nasıl yaşıyor,araştırma ödevim de o yüzden soruyorum?

• buradan giden türkler güzel yaşıyorda orada doğan türkler ot gibi yaşıyor.

• O berbat kültürümüzü adi kisiligimizi ve tipimizi avrupa neden istesin ki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• işçi göçü, yeni ticaret sistemi, siyasal bilincin yeterliliği, kültür farkı, toplumun bakış açısı, ekonomiye uyum, hukuk sistemini ab'ye göre ayarlamak vb konulara göre şekillenir. ama genel olarak ab'ye üye olmamız imkansız görünüyor.

1|1
    0|0
  • türkiye abye girerse serbest dolaşımdan başka hiçbir kazanç sağlamaz aksine bu trye zarar verir.öncelikle kıbrıs ve ege adalarından dolayı iç işlerimize müdahale olucaktır.AZINLIK sorunundan bahsetmiyorim bile avrupalıların asırlardır yapmak isteyip de yapamadığı şeylerin kılıflandırılması gibi.örneklerini daha önce de gördük bakınız sevr...öte yandan zaten politk bir yön yok e bizim de economic bir desteğe ihtiyacımız yok!en azından bir yunanistan kadar değil.gümrük birliği desen zaten biz değil onlar karlı cıkıyor,sonuçta biz hala gelişmekte olan bir devletiz ve onlara bağımlıyız.son olarak sürecin bu kadar sündürülmesini trye bir hakaret olarak algılıyorum.egemene de yazık valla billa.nato kafa nato mermer diyip bizi istemeyeni biz hiç istemeyiz diyorum

1|0
    0|1
Yükleniyor...