Ailem beni okula gondermedi okumak istiyorum??

Gec degil biliyorum ..24 yasindayim Ortaokul 7 den terkim.Acik ortaokula kayit olmak istiyorum tarih varmidir arkadaslar ? Nereye ne zman basvurmam lazim bilen varsa yardimci olun lutfen.Liseden baslama gibi bir sansim var mi acaba ?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• bak bu sayfadan bakabilrisin link çok güzel bir karar vermişisin artık bu devirde okumayan insan yok en azından lise bitir hadi bakalım kolay gelsin :)

0|0
    0|0
    • Peki liseden baslayamazmiyim

• zannetmiyorum çünkü ilk 8 yılın diploması elinde yok sanırsam o olmadan başlayamazsın liseye ama şimdi 4+4+4 sitemiyle belki üçüncü 4 den başlama imkanın olabilir..yakınınızda ki bir ilkokula dnaış derim..

• benim kuzenim 24 yaşında başladı hem de 6.sınıftan.şimdi üniversite okuyor.

0|0
    0|0
  • biz okuduk üni bitirdikte noldu ya okumayla bısı olmuyor kendını kendınde yetıstırebılırsın.eger kendıne guvenıyorsan sorun etme

0|0
    0|0
  • milli eğitim web adresine bak ..

0|0
    0|0
  • Acıktan ortaokul lıse verebılırsın bellı kayıt tarıhlerı var tabı. Internnetten bakıver.

0|0
    0|0
  • Bence her şey senin elinde oku bence

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• lise mezunuysan ygs sınava girmen gerekiyor öncelikle ve sınav takviminde ygs ye girdiğin yılki tarihleri oradan takip ediyorsun. liseyi bitirmediysen öncelikle bulunduğun ildeki açıköğretim bürosuna uğramalı ve liseyi açıktan bitirmek için kayıt işlemlerini yaptırmalısın.

0|0
    0|0
  • git okula sor

1|0
    0|0
  • liseden baslayamazsın. link burada var soran. google amcaya sordum senin için.

güzel bir karar vermişsin ünzile.

0|0
    0|0
Yükleniyor...