Iron man 3 hakkında düşünceleriniz ?

arkadaşlarla sinemaya gidecektik ben iron man 3'ü begenmedim ısrarla lanetli kana gidelim dedim.

filme gittik kaç gündür arkadaşım ironman 3 'e gidecektik ya çok güzelmiş diyip duruyor nasıldı film o kadar mı güzeldi? film hakkında yorumlarınızı yazarsanız sevinirim.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• bak film sevmem pek ama cidden geçende kusadasında 3d olarak ızledım ıron manı yemın edıyorum hayatımda ızledıgım en berbat fılm.filmden bısı anlamadım.ıron manın kız arkadası var ve eskı kız arkadası var filmde öyle öle ilerlıyor adam robotlarla ilgilenıyor falan sonra rakıp oldugu bır kaç kısıyle sürtüşüyorlar yaşadıgı yerı bombalıyorlar bir en son baskanı asıp geriyorlar ıron manda arap bı polısle kurtarmaya çalısıo 7-8 tane robotu yardıma gelıyor kız arkadasını öldu sanarken orda göruyor ve havaii fişek falan burda bıtıyor.bence cok boş bir film 3d cok zevksız

1|0
    0|0
    • valla çok rahatladım şuan anlatamam sana :D

iyiki gitmemişim zaten afişlerden anlamıstım bos bir film oldugunu :D

cok sagol yorumunun fotosunu cektim özellikle okutcm arkadaşma :D

• okuttunmu arkadasına.d ben bılım kurgu sevmıom arkadaslar yuzuneden gtmstım.terchm macera fılmı.d

Erkekler Ne Diyor 4

• İron man 3 görsel olarak cok kaliteli bir film olmus senaryoda öyle ama bu son filmi sanırım çünkü sonunda eski haline dönüyor insan oluyor ve bunu yenilmezler 2 filmine nasıl baglıcaklar cok merak ediyorum dogrusu

1|0
    0|0
  • ıron man iyidir robert downey jr için bile gidilir

1|0
    0|0
  • İron man dururkenla etli kan diye dandirikten filmemi gidilir:D

1|0
    0|0
    • lanetli kan ya etli degil :D

bi kıza göre film degildi savas filmi gibi bişey heralde ne işim var :D

gerçi lanetli kanında pek farkı yoktu ama fantastik sanıyordum ben onu f cinayet filmi cıktı :D

• Lanetli yazdım ama boşluk yanlış yerde olmuş:) şu ana kadar kimbilir kaç tane lanetle başlayan film çekilmiştir:) hiç özgün değil ve çok sıradan. Sevgilinle gitmişsen ve çocuk biraz entelse soğumuştur senden:D

• sevgilimle degilde arkadaşımla gittim lanetli kan cinayetle alakalıydı zaten ikimizde fantastik film istiyorduk ya da korku ecrine gidecektik yoktu :(

bende digerini istemedigim için mecburen bunu seçtim :D

sogursa sogusun amaaann :D

• Gitmedim henüz ama mutlaka gidicem. Fragmanından belli güzel olduğu

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...