Yabancı bir ünlüye aşık oldum?

Ya arkadaşlar yardım edin lütfen. Ben bir ünlüye aşık oldum önceden hiç beğenmezdim dinlemezdim şarkılarını falan ama şu son 1 haftada yüzünü fiziiğini çok beğeniyorum şarkılarınıda öyle. ve ayrıca 2 buçuk senelik bir sevgilim var. Ya nasıl olur diyorum bu mantık dışı ve çocukça bişey :S Ama ünlüyle aramızda çok yaş farkı yok 3 yaş falan.Kim olduğunu söylemiycem. Napıcam nası unutabilirim geçici mi kalıcı mı nolur yardım edin 2 gün önce ağladım o başka bir ülkede benim yaşadığımdan haberi bile yok ben burda ona aşık olduğumu hissediyorum diye :S napıcam lütfen yardım..

0|0
815

En İyi Erkek Görüşü

• -Bu aşk bu yaza damgasını vuracak, bedenin tenini güneş daha çok yakacak

Petek Dinçöz bu şarkıyı söylerken klibinde kumsalda kumlara uzanmış kamerasına gülümserken bir ara bendede takıntı haline gelmişti, henüz 11 yaşındaydım...

Gelip geçici sadece...

cut.

0|0
    0|0
    • ama ben 11 yaşında değilim işte :/

• Çok sağol biriyle konuşmak iyi geldi

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• geçici birşeydir :D bende 15 16 yaşındayken eski türk filmlerini izlerken filiz akın ın gençliğine aşık olmuştum :D bildiğin aşık olmuştum her akşamda tv de filmi çıkıyordu bu kadar tesadüf olamaz 1 yıl filan sürmüştü bu sonra unuttum :D türkiyenin en güzel kadınıdır bana göre.

link

0|0
    0|0
    • nasıl unutabilirim ya :/ bir de heryerde adı geçiyo

• geçer geçer birşey olmaz fazla izleme bende filiz akını her gördüğümde açar izlerim benim şansım belkide eskisi gibi çok siyah beyaz türk filmlerinin tv de çıkmamasıdır zaten tv izliyorum ama senin için öyle birşey yok justin hergün tv de internette var sen görmemezlikten gel erkek arkadaşınada sakın söyleme :D

• ya evet heryerde çıkıyo sinir oluyorum. okula gidiyorum hoca almanyada justin bieber konserine gitmiş onu anlatıyo. tv izliyorum bir anda o çıkıyo karşıma. düşünmek istemedikçe gözümün önüne geliyo alakasız yerlerden çıkıyo inan bana. inşallah unutabilirim içim kararıyo ya aklıma geldikçe kimseyede anlatamıyorum

• castin bibır' hi demedi diyen sen misin yoksa?

0|0
    0|0
  • geçer.

1|0
    0|0
  • bence intihar ette Türk milletine bir faydan dokunsun

0|0
    0|0
  • sevgılın varmıs ve o adamı dusunsen bıle böyle hayale kapılman afedersın ama hoş deıl bısı derdımde bosver..

0|0
    0|0
  • Keşke daha erkeksi birilerine aşık olsaydın :(

0|0
    0|0
  • kim bu sakın justin deme.

0|0
    0|0
  • everelim sizi :D sen çok aşık olacağa benziyosun

0|0
    0|0
  • justin biber sursun senin agzina ergenlikten vazgecersin belki... bune ya 11 yasindakiler gibi

0|0
    0|0
  • ergenlikten olur öyle arada, geçer zamanla

0|0
    0|0
  • muhtemelen benım yasadıgımdan haberı vardır.sen bana ısmını ver ben yonlendırırım:))

0|0
    0|0
  • kullandıgın malın adı ne? her neyse bu mal çok düzel dostum :S

0|0
    0|0
  • grup yap bence aklın kalmasın ikisindede

0|0
    0|0
  • justine mi aşık oldun lanet olsun :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• allahın ergeni ya bide dalga geçer gibi aramızda 3 yaş var diyorsun o mu tek engel aranızda

0|0
    1|0
  • Gercekten kim oldugunu cok merak ettim benim de vardı bir ara su link

0|0
    0|0
    • justin bieber

• soyleki bu gercekten gecici bir durum olduguna eminim cünkü ask daha cok tipe duyulmaz aslında ilk goruste asklar da yalandır aslında ilk basta olan tek sey cinsel arzulardır

• hayranlık o ya aşk değil

0|0
    0|0
  • Kurban olam justın deme

0|0
    0|0
    • ya neden:/

• ne justinmış be :D justin sanada mı hı demedi :D

• Off bıktım şu justın hayranı ergenlerden :/ Türk kızları pis kokuyor diyen ve Türkiye yi devletten saymadığı için pasaport bile almayan birini seviyo olamazsın :/ Lütfen kendine gel..aranızda 3 yaş olduğuna göre 15-16 yaşındasın sen.Ergenlikten sonra geçer merak etme.

• ayy:)) alemsin justin mi yoksa

0|0
    0|0
  • En azından küçücük bir ipucu ver bileyim de ona göre bir şeyler söylerim :)

0|0
    0|0
    • ya arkadaslar bildi zaten:D

• aklımdanda geçmişti justin olduğu :D off manyakmısın :D

• :/ ya bende biliyorum saçma oldğnu ama elimde değil ya

• Bende seninle aynı durumdayım. Muhtemelen yaşlarımız aynı yorumlardan çıkardığım kadarıyla ama ben yaşça çok büyük bir yabancı ünlüye aşık oldum ve adamın bir çocuğu ve eski karısı var. Saçma sapan planlar kuruyorum üniversiteyi orada okumak ve onunla tanışmak gibi yani gerisini sen düşün..

0|0
    0|0
  • buda gelir buda geçer.

0|0
    0|0
Yükleniyor...