İstanbul'da manzaralı arkadaşlarımla gidebileceğim bir merkan var mı böyle her bütçeye uygun?

Arkadaşlar lüften yardımcı olun bana çok güzel manzaralı bildiğiniz kafeler filan var mı çok pahalı mekanlar olmayacak ama

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Pierre lotti

0|1
    0|0
    • Biliyorum orayı ya başka yok mu

• Öyle dedim diye bak sonra lanet okuma emin değilim :)
      Erkek arakdaşım ödedi ben öyle tahmin ettim sen istersen +10 tl falan ekle tedarikli git ;)
      Ama kahvaltısı çok güzeldi bogazın serinliği falan 10 numara açık büfe ve çok da pahalı değil bence :)

• Hadi bakalım bende 30 tl ile gitmiycem herhalde cebimde en az 200 tl olur :)

En İyi Erkek Görüşü

• gülhane parkı set üstü görebılecegın en guzel manzara bütçeyede uygun pierlotı tepesi bütçeye uygun ama sevgılınle gideceksen setüstünü tavsiye ederım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Etiler tarafına git beşiktaş sahil filan

0|1
    0|0
  • Kubbe-i Aşk

0|2
    0|0
  • Üsküdar, Çengelköy taraflarında güzel yerler var.

0|0
    0|0
  • Husnu ala, fethi pasa korusu, emirgan, sultanahmetteki tum kafeler, kiz kulesi karsisina gidin bide cay icin

0|1
    0|0
    • Fethi paşa korusu hariç diğerlerinin hepsine gittim başka yer yok mu ya böyle güzel manzaralı

• Pierre Loti galiba :)

• He aynen 😂

Erkekler Ne Diyor 2

• Otağ tepe de bir sabah kahvaltısı, ardından ormanlık alanda bir yürüyüş sonra boğaz manzaralı nargile çay kahve falan missss Her bütçe dediğin fahiş değil ama azcık tuzlu

0|1
    0|0
  • Club düşünürsen yardımcı olurum dostum

0|1
    0|0
Yükleniyor...