Kapat

İstanbul'da manzaralı arkadaşlarımla gidebileceğim bir merkan var mı böyle her bütçeye uygun?

Arkadaşlar lüften yardımcı olun bana çok güzel manzaralı bildiğiniz kafeler filan var mı çok pahalı mekanlar olmayacak ama

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Pierre lotti

0|1
    0|0
    • Biliyorum orayı ya başka yok mu

• Öyle dedim diye bak sonra lanet okuma emin değilim :)
      Erkek arakdaşım ödedi ben öyle tahmin ettim sen istersen +10 tl falan ekle tedarikli git ;)
      Ama kahvaltısı çok güzeldi bogazın serinliği falan 10 numara açık büfe ve çok da pahalı değil bence :)

• Hadi bakalım bende 30 tl ile gitmiycem herhalde cebimde en az 200 tl olur :)

En İyi Erkek Görüşü

• gülhane parkı set üstü görebılecegın en guzel manzara bütçeyede uygun pierlotı tepesi bütçeye uygun ama sevgılınle gideceksen setüstünü tavsiye ederım

0|1
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• Etiler tarafına git beşiktaş sahil filan

0|1
    0|0
  • Kubbe-i Aşk

0|2
    0|0
  • Üsküdar, Çengelköy taraflarında güzel yerler var.

0|0
    0|0
  • Husnu ala, fethi pasa korusu, emirgan, sultanahmetteki tum kafeler, kiz kulesi karsisina gidin bide cay icin

0|1
    0|0
    • Fethi paşa korusu hariç diğerlerinin hepsine gittim başka yer yok mu ya böyle güzel manzaralı

• Pierre Loti galiba :)

• He aynen 😂

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• Otağ tepe de bir sabah kahvaltısı, ardından ormanlık alanda bir yürüyüş sonra boğaz manzaralı nargile çay kahve falan missss Her bütçe dediğin fahiş değil ama azcık tuzlu

0|1
    0|0
  • Club düşünürsen yardımcı olurum dostum

0|1
    0|0
Yükleniyor...