Ağladığınız filmler var mı?

Ben ağlamanın zayıflık olduğunu düşünmüyorum ve kalbime dokunan bir film olursa ağlarım.

0|1
18|16

En İyi Kız Görüşü

• Yerli olarak Babam ve Oğlum. Yabancı ise Fanaa. Çok etkilenmiştim ikisinden de

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• film izlemem. dd

0|0
    1|1
  • Cogu filmde aglarim :)

1|0
    0|0
  • İncir reçeli , aşk tesadüfleri sever , the pursuit of happyness , babam ve oğlum vb birçok filmde ağlamışlığım var

0|0
    0|0
    • The pursuit of happiness 😢 tebrik ederim. İlk defa bu filmi seven bir erkek gördüm. Gerçek olaydan alıntı biliyormuydun

• @buymuşbenimalınyazım evet biliyordum adam şu an milyarder. Çocuğunu tuvalette uyuttuğu sahnede çok etkilenmiştim

• Vallaha filime ağlamam

0|0
    1|0
  • Six feet under'ı bitirdikten sonra 2 ay kendimi toparlayamamıştım.

0|0
    0|0
  • Cok fazla emin ol hatt benim agladigim diziler bile vardir behzat ç tarzında

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Schindler's list.. son sahnede ağlamıştım. kesinlikle mükemmel bir film. gerçek anlamda ağladığım bir filmdi.

Onun dışında da ağladığım cok film var ama sebebi benim sıkıntılarım nedeniyle herşeye duygulanır olmam

0|0
    0|0
  • var omuştu birka. tane filmde

0|0
    0|0
    • hatırlamıyorum da ismini.
      bitane film izlemiştim. zencilerin köle olduğu zamanlar ABD de.
      adam gelip karısını yanından alıp ahırda tecavüz ediyordu adam ise köle olduğu için gıkı çıkmıyordu. çok zoruma gitmişti. gözlerim dolmuştu.
      çalıntı hayat filmi de güzel çok anlamlı gelmişti bana. film de öyle ince duygular besliydi ki dikkatli izlemek gerekiyordu. aklıma gelenler bunlar.

• Yesil yol ve babam ve oğlum Efsaneler

0|0
    0|0
  • Hiç aglamam.

0|0
    0|0
  • İncir reçeli 1 de ağladım itiraf ediyorum 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Yok gibi

0|0
    0|0
  • Varrr

0|0
    0|0
  • Delibal

0|0
    0|0
  • Kız Kardeşim Mommo
    Hem de defalarca izleyip defalarca ağladım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Ayni yildizin altinda...
    O kadar agladim ki. Kanser ile mucadele edenler bilir. Ben 3 kisiyi kanserden kaybettim. Ama izlersen uzunca etkisinden kurtulamazsin. Sana soyle diyim. En katı ruhlu insanlar dahi sinemadan çıkınca ağlıyor bu filmde. Sınırlı gün, sonsuz aşk..

1|0
    0|0
  • Hayır ağlmaadım

0|0
    1|0
  • The Green Mile...
    Daha ilk sahneden agladim ve inan Titanic tarzi filmler beni hic etkilemez, ama bu film bir baskaydi.

1|0
    0|0
    • Titanic tarzı filmler beni çok etkiler. Ama green mileda da çok ağlamıştım.

• Titanic de herkes agliyor. Ama beni pek etkilemez.
      Ama green mile da salya sumuk koyvermistim :D

• Titanic de hep agliyom

1|0
    0|0
  • Ben dizi veya filmde ki ağlayan insanları içten bulduğumda direk bende onlarla ağlıyorum.

1|0
    0|0
  • Var.

0|0
    0|0
  • gotten uyrudma hiçbişeye ağlamam

0|0
    1|0
  • Babam ve oglum, Eskiya ve Uçurtmayi vurmasinlar

1|0
    0|0
  • Vardı ya ama dizi.

0|0
    0|0
  • Recep ivedik😭😭😭

0|0
    0|0
  • Ayni yıldızın altında..

0|0
    1|0
  • Danimarkalı Kız

0|0
    0|0
  • Var^^

0|0
    0|0
  • Bir küçük eylül meselesi beni 1 hafta ağlattı :'(

0|0
    0|0
  • Benim hircin sevgilim, ve perfect sisters

0|0
    0|0
  • green mile
    eskidir ama yeri değişmez bende. her 10 yaşımdan beri 5 yılda bir izlediğim ve her izlediğimde ilk günkü gibi ağladığım filmdir

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...