"Roman" Denemem Nasıl Olmuş?

Merhaba arkadaşlar. Öylesine yazdım :D. Bakalım nasıl bulacaksınız.. :)
"Sessiz ve sıcak bir rüzgar tüm bedenimi sarıyor. Parmaklarımın arasından geçen yumuşak tanecikler ellerimi nazikçe okşuyor. Bu hissi daha önce de yaşamıştım. Henüz küçük bir çocukken yüksek bir tepenin üzerinde dengemi korumaya çalışarak yürürken bacaklarım titremeye, gözüm kararmaya başladı ve birkaç saniye sonra o uzun yokuşta tek bir bulut bile olmayan mavi gökyüzüyle sıcak toprak arasında hızlıca mekik dokuyan gözlerimin içine küçücük şeyler girdiğini ve onları sulandırdığını hissederek yuvarlanıyordum. Yamacın dibine vardığımda tek parmağımı bile oynatamayacak kadar sızlıyordu bedenim. O kadar yorgundum ki sanki nefes almam için bile birinin gelip akciğerlerimi sıkıp gevşetmesi gerekiyordu ki büyük bir hızla inip kalkan göğsüme rağmen nefes alamadığımı hissediyordum. Kendimi derin ve sonsuz bir uykuya bırakmıştım. Beni kimse uyandırmayacaktı ve ben hayatımda hiç bu kadar huzur dolu hissetmemiştim. Ama bu kez, en azından bilincim tehlikede olduğumu idrak edebilecek kadar açıktı. Sızlanmanın bir yararı yoktu ve buradan bir an önce gitmeliydim. Ellerimi destek olarak kullanmaya çalıştım fakat yerlerinden bir santim bile oynamadılar. Birileri bedenimi kontrol ediyor gibiydi. Çaresizdim.. ve ben bunları düşünürken esen sıcak rüzgarın sesine bir de gürültü bir motorun sağır edici homurtuları eklenmişti. Kafamı sesin geldiği yöne doğru çevirdim, en azından bunu yapabildim. Orada, klasik bir jeneratör ve arkasında ipini elinde tutan küçük bir kız çocuğu vardı. Gözlerimi kıstım ve ona dedim ki "Sen.. sen de kimsin?" . Çocuk bakışlarını jeneratörden yüzüme doğru çevirdi ve bu olur olmaz boynunda soldan sağa doğru giderek koyulaşan kırmızı bir çizgi belirdi. Yüzüne baktığımda şok geçirdiğini, korkuyla gerdiği kasların bıraktığı kansız ve beyaz hatlarını gördüm. Kız yere yığıldı. Hemen ardından boynundan fışkıran kanlar üzerime doğru akmaya başladı. Aklımı kaçırmak üzereydim.."

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Genel olarak hoş olmuş dostum. Sadece anlatım dilini birbiriyle uyumlu kullanırsan daha güzel olur. Kopukluk var gibi duruyor yoksa. Kahramanın aklından geçirdiği çocukluk anısıyla, içinde bulunduğu anın birbirine bağlanışı güzel olmuş. Roman yazmak kolay değildir dostum, büyük emek gerektirir. Ama hepsinden de önce büyük bir azim ve istek. Sende o olduktan sonra eminim güzel şeyler ortaya çıkarırsın. Sevgiler.

0|0
    0|0
    • Desteğin için gerçekten çok teşekkür ederim. Bu bir oturuşta yazdığım bir deneme öyle aklıma ilk ne geldiyse anlatmak istedim yani. Değerli eleştirin için teşekkür ederim tekrardan :)

• Bir oturuşta aklına bunlar geldiyse dostum, üzerinde sürekli çalışırsan neler çıkar ;) Rica ederim, kalemi bırakma güçlendir. İyi bak kendine.

• Sağol sen de kendine iyi bak :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Güzel olmuş

0|1
    0|0
  • Güzel başını okudum biraz

0|1
    0|0
  • Bende anlatımını beğendim ama tabi ki de noktalama işaretlerine filan dikkat etmen gerek eğer roman yazmak istiyorsan, gerçi senin yerine başkası da düzeltir de neyse. Ayrıca devamı biraz heyecan verici şeyler olursa daha da sürükleyici olur bence. :)

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim. Ya zaten ayak üstü yazdım bir de bu tamamı değil karakter sayısını aştığım için kesmek zorunda kaldım. Hikaye olarak ta aklıma ilk gelen şeyleri anlattım. Desteğin için tekrar teşekkürler :)

• Rica ederim. :) Allah yolunu açık etsin.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...