Manowar/Iron Maiden dinleyen var mı?

Var mı öyle müzik zevki kaliteli olan insanlar?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• 16 yaşında cebimdeki son parayı iron maiden kasetine verip eve yürüyerek gittiğimi biliyorum.
    Orjinal Brave New World albümü kaseti. Plansız ve hazırlıksızdım, gördüm aldım hatta eksik vermiştim, ertesi gün o eksik parayıda götürdüm.
    6 ağustos 2005.. Manowar Yedikule Zindanları offffffff tüylerim diken diken oldu bak.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu sitede bunları dinleyen insanlar görmek harbi çok güzel onları dinliyorum megadeth testament falan da

1|1
    0|0
    • Megadeth mi ciddi misin vay helal.

• Yani bu en sevdiklerim slayer amon amarth falan var daha

Erkekler Ne Diyor 9

• İron Maiden
    Queen
    White Lion severek hissederek dinler dinler dururum.

1|0
    0|0
  • Ben genelde doom metal dinliyorum ama müziklerin kaliteyle olan alakasını nerden kurdugunu anlamadım sonuçta evrensel bir araç

1|0
    0|0
  • Iron Maiden arada dinlerim. Genel olarak heavy metalden çok Rock 'N' Roll dinliyorum. Bu arada The Trooper söylemeyi en sevdiğim şarkılardandır ancak The Trooper'ı daha çok Lenny Kilminster tarzında söylüyorum.

1|0
    0|0
  • tanımıyor bilmiyorum

1|0
    0|0
  • var.

1|0
    0|0
  • eskiden dinlerdim. Ayrıca dark tranquillity pek severim ^_^

1|0
    0|0
  • iron maidenin bütün şarkıları aynı. 2 şarkısını dinleyince her şarkısını dinlemiş gibi oluyorsun.

1|0
    0|0
  • Eskileri dinlemiyorum yalan yok ben modern rock metal kafasındayım

0|0
    0|0
  • Kalite sadece metal dinlemek değildir.

0|0
    0|0
    • Evet ben zaten aynı zamanda Rock, Country, Blues'da dinliyorum ama bu gruplar bir kalite sonuçta. Kaliteyi bunlara sığdırmadım da bu kişileri kaliteye sığdırdım. Yanlış anlaşılmasın.

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...