Böyle erkeklere sinir olan tek kiz ben miyim? Yemin ederim sogudum erkeklerden!

Bir cocukla konusuyordum, cok yakisikli falan. Ama kisligini taniyinca sogudum yahu. Sürekli arabasindan bahsetiyor, "sunu yapicam arabama sonra soyle olacak falan" ve kaslarindan bahsetiyor, sporundan. Sunun gibi sisecegim ben, cok spor yapiyorum resim yolluyor sence gelismismiyim eskisine göre falan.

Normal mi ? Normalse sorun bende mi? Sinir oldum yemin ederim lan bir giiiiiiiit.

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• karakter yoksunu. allah'ın verdiği yakışıklılığıyla hava atmaya çalışan, yaş aralığına bakarsak muhtemelen baba parasıyla aldığı arabasıyla kız düşürmeye çalışan, ilişkiye başlayınca 2. gün başkasını arabaya atcak olan, cinsiyetimden utanmama neden olan insan müsvettesi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Şu an altta o ne biçim erkek diyen arkadaşlarımızın çoğu ondan daha ileri levelde merak etme.Erkekler böyledir.Araba tutkunu olanı vardır...Futbol tutkunu olan vardır...Ya da başka şeyler...Bazen aklımızı bu tarz şeylere verip duygusallığı,romantizmi unuturuz...O değişmiyorsa sen onun huyuna git.Mesela deki aşkım şurda bir araba gördüm şurası şöyleydi.Değişikliği farkedip ilgisini sana yöneltecektir...

0|0
    0|0
  • normal değil tabiki eğer bu kadar aşırı seviyosa kendini emin ol onun değer verdiği biri beğenmemiştir bunu buda onun ezikliğini yaşıyo bence

0|0
    0|0
  • Nerden buluyosunuz böyle tipleri hahahah

0|0
    0|0
  • o daha ergenlikten çıkamamış...ozenti de denilebilir...kendini bulunmayan hint kumaşıda sanıyo olabilri ama ...kendisinde olmayıp başkasında olan araba da var kasda var ...

0|0
    0|0
  • Halk arasında kasıntili ve özentili mal erkek diyorlar bu modellere.

0|0
    0|0
  • nerden denk gelir böyle gerizekalılar.?

0|0
    0|0
  • seni etkilemeye çalışıyo :D havalı bir tipde diyebiliriz

0|0
    0|0
  • sktret erkekleri o zaman git bişiler sok kendine

0|0
    0|0
  • Gösteriş ediyorum kesin oo

0|0
    0|0
  • nanormally

0|0
    0|0
  • ergenlik evresinde atlatması biraz zaman alıcak

0|0
    0|0
  • Aynen öyle, Lan bir giiiiiiiiiiiiiit de gitsin hayatından :)

0|0
    0|0
  • muhabbet ediyor la ne var bunda. görende 24 saat arabadan konuşuyor sana.

abartıyorsun bence. bu olayın kişilikle bir alakası yok.

0|0
    0|0
  • çok havalı çekici bir erkek gerçekten:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• off bildiğin çocuk işte ergen havasında

büyümesi lazım

0|0
    0|0
  • kendini öven insan tipi işte.aslında hiçbirşey olmayan kendini bunlarla etrafına begendirmeye çalışan insan.üzülüorm bu tip insanlara

0|0
    0|0
  • öle biriyle 5 sk konuşmamm 100 % 100 garanti veriyorm

0|0
    0|0
Yükleniyor...