Hiç bir kitap okuduğunuz da ya da film izlediğinizde ağladığınız oldu mu?

Fİlm ya da dizilerde ağlamalar oluyor ama kitap okurken ağlayan oldu mu? Sonunu okuyup hüzünlenen ana karakterle kendini özdeşleştiren falan... ?

0|0
15|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Bazı kitaplar beni derinden etkiliyor, ağladığım çok olmuştur, 1 ay etkisinden çıkamadığım da olmuştur

1|2
    0|0
  • Cok oldu
    Aslinda ben fazla duygusal bir insanim galiba mutlaka bir sahnede bir bolumde kdime aglayack bir sey buluyorum
    Ama en cok kitap olarak öyle bir bedel ki isimli kitabi okurkn kndimi cok kaptirip aglamistim
    Film yanlis hatrlamiyorsam zehranin gözleri diye bir filmde cok aglmistim yillar once izlememe ragmen aklima geldikce duygulaniyorum

0|0
    0|0
  • Çook

0|0
    0|0
  • Oldu.

0|0
    0|0
  • Dizi izlemiyomda filmlerde cok az kitaplarda cok fazla agladim

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Tabikii oldu. Böyle dramatize tarz bir kitapsa ağlarım. Birkeresinde Eylul Vurgunu diye bir kitap okuyordum saat 3 gibi falan hıçkıra hıçkıra ağlıyordum annem falan geldi noldu diye.😂😂

0|0
    0|0
  • İkisi de oldu

0|0
    0|0
  • Evet ağladığım ilk kitap bir tarih kitabıydı. Yavuz Bahadıroğlu-Malazgirtte Bir Cuma Sabahı. Unutmam hiç..

0|0
    0|0
  • Oldu.

0|0
    0|0
  • Olmadı.

0|0
    0|0
  • Olmustu

0|0
    0|0
  • Kış bahçesini okurken hüngür foşurt ağladığım sahneler olmuştu

0|0
    0|0
  • Kitap hayir film bissürü

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• olmaz mı ya ben ılkokulda aşık oldugum kız ıcın ısmaıl yk nerdesın sarkısına aglamıs adamım ya (Utandım ya la :S)

2|2
    0|0
  • Kader filminde ağlamıştım.

0|0
    0|0
  • Hiç etkisi olmadı

0|0
    0|0
  • Yalan yok hacı delibalı izledim ağladım. Erkekler ağlamaz şarkıda kaldı.

0|0
    0|0
  • Duygulandığım oluyor ama ağlamıyorum bazi kitaplari 0kurken

0|0
    0|0
  • hayır ağlayamıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...