Resmimi kendi cabamla nasıl gelistiririm?

Arkadaşlar resim yeteneğim var fakat kursa gidip geliştirecek imkanım yok, resim tekniklerini bilen bana yardımcı olabilir mi eğitim almış arkadaşlar? Ayrıca kursa gitmeden nasıl geliştiririm YouTube'daki videolar yeterli olur mu?

Güncellemeler:
Yorumlarınız beni çok motive etti çok sagolun:)

1|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Amacını söyle de ona göre yönlendirelim. üni özel yetenek sınavı falan mı yoksa sedece hobi mi?

1|0
    0|0
    • Sadece hobi

• canlı cansız modelden desen çizebilirsin. imgesel çizim yapabilirsin. ikisi içinde anatomi ve ışık çalışarak başlayabilirsin.

• Çok teşekkür ederim:)

En İyi Kız Görüşü

• Youtube yeterli olur izle ve uygula sürekli

1|0
    0|0
    • Öyle yapicam sağol yorumun için:)

Erkekler Ne Diyor 17

• Önemli olan sizin istemeniz ve elinizin yatkınlığıdır burada isteyerek yaptıktan sonra başaramayacağınız hiçbirşey yok.

1|1
    0|0
  • İnternet seni epey ilerletir Temellerden başla

1|0
    0|0
  • Kurs murs hikaye birinci sınıfta bize karalama kağıdı vermiştiler
    Kalem tutup kağıdı karalamak için
    6 yaşında idim
    bir resim çizmiştim hoca gördüğü gibi ailemi çağırdı
    😁

1|0
    0|0
  • bununla iligili ktaplar da var videolar da..

1|0
    0|0
    • Kitap hiç aklıma gelmemişti çok teşekkür ederim:)

• Rica ederim, benim de resmim iyidir, Kipa'da denk gelmiştim kitaplarına hatta arkadaş almıştı, sen paylaşınca aklıma geldi.

• İnternette bazı sitelerde resim dersi veriliyor onlardan öğrenmeye başlayabilirsin hatta oradaki ressamlara sorular da sorabiliyorsun diye biliyorum :)

1|0
    0|0
    • Bildiğin site varmı:) arastirayim bir bunu sağol:)

• Hahi diye mi başlıyordu böyle bir site vardı ama tam adı aklımda değil ya biraz araştır bakalım :)

• Bob Ross

1|0
    0|0
  • Çize çize.

1|0
    0|0
  • Resim yetenek isi

1|0
    0|0
  • youtubeden vıdeolar ızle bu ısle ılgılı kıtap oku vıdeo ızle yavas yavas mesafe kat edersın. / beğendim butonuna basarsan sevinirim :)

1|0
    0|0
    • Siz böyle güzel güzel yorum atarsinizda ben o butona basmazmiyim:)

• Ahh.. sağolun hanımefendi ne kibarsınız..

• youtuber'lar vardır bu konuda.. onları takip edebilirsin

1|0
    0|0
  • Youtube

1|0
    0|0
  • Daha çok pratik ve aşk gerekli..

1|0
    0|0
  • En iyi nü resmi çizerek geliştirebilirsin bir tane gönüllü bulman lazim

0|0
    0|0
  • offffffff

0|0
    0|0
  • Maddi imkansızlık öyle mi

0|0
    0|0
  • Bol bol video izle

1|0
    0|0
  • Evet, youtube aslında çok etkili bir araç

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende bu soruyu sormayı düşünüyordum sağol sorduğun için,, kitap almayı düşünüyorum bende, hatta sorduğum kitapçı mimardı ve bana perspektif ile gölgelendirme kitaplarını almamı söylemişti, aklında bulunsun

1|0
    0|0
  • Evet yeterli olur fakat bu süreçte senin azminde gerekli hemen 1-2 ayda olucak iş değil yıllarını alır 1yıl boyunca hatta daha fazla süre uğraşman gerek eğer başarabilirsen çok güzel sonuçlar alabilirsin

1|0
    0|0
    • Çok doğru söylüyosun, zaten insan bir sanatla uğraşmaya başlayınca, omur boyu o sanatla yaşamalı bence:) zamanda sorunum yok yeterki güzel biseyler cikarayim:)

• Vay güzel söyledin. Umarım başarılı olursun.

• hayal gucunu gelistirmeye calis daha fazla dusun

1|0
    0|0
  • Profesyonel yardım almadan gelistiremezsin. Imkani yok. Yetenek huner bidi bidi kimse sallamasin

0|0
    0|0
Yükleniyor...