Ücretsiz turlar hakkında...

ücretsiz turlar hakkında bilgisi olanlar var mı? belediyenin götürdüğü çanakkale-ankara-edirne vs. vs. gibi şehirlere düzenlenen turlara katılmak istiyorum ama ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. aranızda katılan var mı? lınk falan atarsanız basvurmam gerekn yerler ıcın sevınırım :)

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• buradan bakabilirsin ben geçen sene bartına gittim üstüne de para verdiler link

0|0
    0|0
    • hemen inceliyorum :)

• Çıkış iline kendi ilimizi yazmayacak mıyız?

• net üzerinden yapabilirsiniz rahatça ben öyle yaptım sonra seni arıyorlar bilgi verirler olmadı siz arayın

Erkekler Ne Diyor 4

• ben bisikletimle ücretsiz tur attırıyorum.burdan aşşa sokağa gidip geri dönücen.meraklılarına duyurulur :D

0|0
    1|0
  • hangi belediyeye bağlıysan belediyenin adı ile Google baba da arat.. mutlaka çıkar.. ben geçen yaz çocukluk arkadaşlarımın ricası ile gittim keyifliydi :)

0|0
    0|0
  • o turlar kızlarla erkekler daha rahat yiyişsin diye var

0|0
    1|0
    • tamam canım sen öyle yaparsın

• kanka kusura bakma ama çokda yerli bir yorum olmamış.. biz arklarla gittik gayet keyifliydi.. en nihayetinde şehitlik ziyareti, yersiz olmuş yorumun k.bakma..

• şihitlik için demedim kanka...töbeler olsun

• benim annem ve babam bir defasında o ucretsiz turlarla çanakkaleye gitmişti, oturdugumuz siteye bilgilendirme yazısı yazmışlardı sizin oralarda da tur düzenlenicekse mutlaka bir şekilde duymanız lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende merak ettim ilk kez duyuyorum... Ben arkadaşın verdiği linke baktım çıkış iline kendi ilimizi yazmayacak mıyız? :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...