Rüyalarla Aranız Nasıl, Rüyalarınız Çıkar mı ?

Rüyaları ne sıklıkta görüyorsuz ?

Rüyalarınızı merak edip tabir ediyor musunuz ?

Hiç tuttuğu oldu mu tabirlerinizin ?

Kara basan gören var mı ?

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

• Çok sık görmüyorum.Hatta aklıma takılan şeyler olunca rüya görürüm onlarda çıkar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• bazen çıkıyor..

0|1
    0|0
  • Evet cıktıgı oluyo aa ben bunu ruyamda gormustum dıyorum bu olayada dejavu denıyor sanırım . Bir kere ayakkabı gıyınıyodum sıkıntı demekmıs ve cok buyuk bı sıkıntıya gırmıstım ama karabasan olmadı cok sukur ..

0|1
    0|0
  • Karabasanım var, düğünümde şahidim olacak. Onu çok seviyorum, geceleyin kimse yokkene hep o vardı yanımda penguşim ya.

1|1
    0|1
  • Aksiyon filmi gibi rüyalarım var.Pek gerçekleşmiyor

0|1
    0|0
  • çok sık görüyorum rüya.ve beni çok etkileyen bir rüya olduğu zaman anlamını araştırırım mutlaka.tuttuğu zamanlar oldu.

0|1
    0|0
  • Çok sık görmem, görünce çıkıyor geneli.

0|1
    0|0
  • rüya görürüm bazen çıkar bazen çıkmaz bazende hatırlayamam

0|1
    0|0
  • bi benzeri evet çıkıyo kötüyse rüyam illa ki hayatımda ters giden bir şeyler oluyor

0|1
    0|0
  • Çıkıyor Ya Kötü Gördüğüm Zaman Korkarak Hareket Ediyorum Çok Kötü Oluyorum Ama Binde Bir Cıkıyor

0|1
    0|0
  • kötu olanlar cıkıyor arkadasım iyiolanlar hic çıkmadı

0|1
    0|0
  • Hiç iyi değil..Neyi unutmaya çalışsam rüyamda görüyorum izin vermiyo bana..Kara basan görmedim genelde saçmasapan rüyalar görürüm ://

0|1
    0|0
  • rüyalarım genellikle çıkar.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ne gördüğümü genelde hatırlamadaığım için çıkıyo mu çıkmıyo mu bilmiyorum .

0|1
    0|0
  • bugun metro istasyonunda 20 kadar insanin kafasini kesip raylara attim. uzerlerinden metro falan gecti :/

0|1
    0|0
  • rüyalarım cıkar.cok sık rüya görürüm hatta o gün rüya görmezsem rahatsız olurum.3 4 kere karabasan çöktü ama bir punduna getirirsem ben ona fena basıcam :DD

0|1
    0|0
  • çok karışık rüyalar görüyorum.

hafta sonu göztepenin ligde kalma maçı var. ben iki gecedir üst üste ilk 15 dakikada 3lük olduğumuzu görüyorum. umarım tersi çıkar

0|1
    0|0
  • Hayır çıkmaz.

0|1
    0|0
  • ne gördüm hatırlamam

0|1
    0|0
  • rüyarım hiç çıkmaz

0|1
    0|0
  • :p benim rüyalar sürekli garip :p acayip yani sabah kalktım zamanda hatırlamıyorum nedense. bu arada karabasan görünmez :p üzerinizde bir ağırlık olur ve hareket edemezsiniz işte o anda :p allah ne verdiyse okumak gerek :p

1|0
    0|0
  • yorma demişler rüyaları... bazen haberci oldukları söylenir !

0|0
    0|0
  • çıkar rüyalarım

0|1
    0|0
Yükleniyor...