Secret sizce nasıl bir kitap?

secretı okumaya fırsatım olmadı şimdi başladım çok akıcı geldi fakat sizce doğru bi şey mi bu çekim yasası...

Güncellemeler:
bu kitap kaderi red mi ediyo.sonuçta ben nekadar istesemde onu hayal etsem de kaderde yoksa istediğin kadar iste olmaz yani

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• Ya çok saçma örnekler var kitapta mesela benim yıllar geçmesine rağmen hala aklımda kalan en saçmalarından birini örnek vericem neymiş efendim her sabah faturalarım gelmiş midir diye tedirgin olduğu için geldiğinde faturaların geldiğini görüyomuş. Ama sonra o korkuyu üstünden atınca faturaların gelmediğini görmüş yok daha neler.. Ayı günü geldi mi o fatura gelir arkadaş. Oldu o zaman biz hep faturalar gelmicek diye düşünelim 12 ayı faturasız geçirmeyi deneyelim bakalım nasıl oluyomuş.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İlk okuduğumda acayip bir gaz almıştım.Benimde milyonlarım olacak istediğim her şeyi yapabileceğim ama sonra işin gerçek yüzünü öğrendim.

0|1
    0|0
  • şiddetle tavsiye ediyorum okuma bu kitabı...

böyle hayatın sırrını sunuyormuş gibi sunulan kitaplardan uzak durunuz...hiçbir metin bunu veremez insana...

secret ve türevi kitaplar sadece ticari amaçla yayınlanmaktadır...reklamlar,övgü yazıları gibi bin tane yalan dolanla insanlara muhteşem birşeymiş gibi sunulurlar...

vakit kaybı sadece...

0|0
    0|0
  • bence çok güzel bir kitap ;)

o kitabı okuduktan sonra kötü düşünemez oldum çekim yasası fılan etkileyici bir kitap bence kendimiz içinde doğru olan bu :)

0|0
    0|0
  • war olan bişeyi size böyle allayı pullayınca çok çekici geliyor demi saçma salak bi kitap kapitalizmin saçmalarından biri

3|2
    0|3
  • okuduğum en aptalca kitaptı..hayatım boyunca böyle bi kitap okumadım okumamda daha..bu marketing pazarlama ağzıyla yazılmıs bir günuhun salak saçma fantazilerinin (düşsel sıçıntılarda deniyor) ilahi bir güç (orda enerjiymiş) vasıtasıyla taşak geçildiğinin en açık kanıtı..

1|0
    0|0
  • Güzel bir kitap ama cildi çok çabuk dağılıyor dikkat et, İçeriği ise kimine göre gerçek kimine göre değil ama ben pek gerçekliğine denk gelmedim. İyi okumalar...

0|0
    0|0
  • gaz veriyor ama maksimum 15 dakika sürüyor tabi her bünyede farklı etkiler yaratabilir

1|0
    0|0
  • Bende okumadım bilmiyorum. Hatta ilk defa duydum.

0|0
    0|0
  • Kitapmı secret

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 11

• anlattıkları doğru sayılabilir. okunmasında bir zarar yok elbette ama çok lüzumlu bir kitap da değil bana göre.

0|0
    0|0
  • okumustum ılk cıktıgı zamanlarda sevıyorum ya cekımyasası olayını pozıtıflık oluyor ınsanda ettıgın dualar bıle daha pozıtıfce oluyor bı kere ınsan kendıyle barısıyor bunu ogrendım ben çekım yasasında affetmeyı ogrenıyorsun geçmısı geçmıste bırakmayı ogrenıyosun aşmış bu derler ya aynen oyle oluyorsun negatıf olaylar senı pek etkılemıyor ınanıyorum çekım yasasına

0|0
    0|0
  • Kitabı anlatmak dogru degil . fakat hiç mumkun olmayacak bir fikir bence oradaki...

0|0
    0|0
  • çekim yasası olduğu doğru bazı şeyleri sadece isteyerek yapabileceğimiz de doğru ama kitap daha fazlasından bahsediyor inandırıcılığı kalmıyor.

0|0
    0|0
  • Okudum ve tavsiye etmiyorum.Bildiğin Gazı veriyo veriyo kitap bitincede o gazın etkisi geçiyo. Felsefik şeyler kader e enerji Yaratıcıya evren diyen bildiğin dini etkileyen kitap okuma değmez

0|0
    0|0
  • evett bence dogruu hatta atalarımızda onaylıyor bir lafı 40 kere söyleme olur diye :))

0|0
    0|0
  • banada sıteden bıri tavsıye ettı. güzel bir kitap( ben filmini izledim) fakat az biraz abartılı bana göre:) doğru kısımlarıda var tabii okumanı tavsıye ederım.

0|0
    0|0
  • beynin bilinçli tarafına yazılmış bir kitap olduğu için mucizevi şeyler olmasını bekleyemeyiz bilinçaltı için yazılsaydı olabilirdi

0|0
    0|0
  • evren sana gönderir vs diyo bakış açısı saçma bence ama dedikleri doğru. sadece kimden geldiğini kendin yorumla derim.

0|0
    0|0
  • adını duydum ama okuma fırsatım olmadı.

0|0
    0|0
  • çok güzel bence..

0|0
    0|0
Yükleniyor...