Burç, fal vs tarzı şeylere ne kadar inanıyorsunuz ?

özellikle hatunlar fal denildiği zaman hipnotize oluyorlar neden böylesiniz ?

0|0
34|24

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 33

• Keyif için okurum keyif için fala baktırırım.Gerçi kendi burcumun özelliklerini bir çoğunu taşıyorum ama tüm insanlar çoğunlukla bir birinin özelliklerini taşır zahten :).Keyif için bunları uygularım hayatımı yönlendirmesine izin vermem :)

0|1
    0|0
  • fala inanmam şimdiye kadar doğru bilende çıkmadı zaten. burç da saçma milleti oyalamak için ama karakterimin burcumda yazanlara uyduğunu biliyorum. bu da tesadüftür. karakter bu sonuçta ne alaka burçla

0|1
    0|0
  • günlük burçlara inanmam ama boğa burcuyum ve tüm özelliklerini tasıyorum. fala inanmam ama ne bilim daha önce hiç baktırmadm :D

0|2
    0|0
  • burç ayrı bir olay astroloji ve yıldızlarla alakalı bişey ve bilimsel olarak mümkün birşey ama fal ise çok farklı bişey deli saçmasından başka bişey değil

0|1
    0|0
  • Hayır inanmıyorum

0|2
    0|0
  • Burc ozelliklerine inaniyorum ama gunluk burclar ve fallara inanmiyorum.hic baktirmadim baktirmam da.sacmalik bence

0|2
    0|0
  • bazen arada motive olmak için okuyorum

0|1
    0|0
  • Kadınlar değil herkes oluyor. Kadınlar açıkça merak ettiklerini söylüyor ve öğrenmeye çalışıyor.. Yoksa gelecekten haber alacağını bilmek herkesi heyecanlandırır.

Burçlar yoktur. Yıldıznağme vardır. Fal yoktur sezgi vardır.

0|1
    0|0
  • Soyle boyle :)

0|1
    0|0
  • hatun sensin!

fala inanmam. burçlarnda sdce karakter yrmlarna inanırım

0|1
    0|0
  • İnsan ister istemez inanıyor .

O yüzden fal baktırmıyorum fala bakmıyorum

Burc günlük yorumlar genelde saçma

ama burçlar doğru

0|1
    0|0
  • İnanmıyorum İnanmam da :)

0|2
    0|0
  • Hiç.

0|1
    0|0
  • Fala inanmam ama burçlara inanıyorum :)

0|1
    0|0
  • inanıyorum cünkü bu işlerin az çok içindeyim.

Burçlarada,Fallarada yorumlayabilenden dinlereyerek inanırım her falcıyım diyene,burçlardan anlarım diyene inanmamak lazım.

0|1
    0|1
  • Ben Hiç İnanmam Hepsi Batıl İnanç Nerden Bilecekler Ki Benm Yaşayacaqım Şeyleri

0|2
    0|0
  • bazen çıkıyo bazen çıkmıyo

: )

o yüzden bende karar veremedim inanayım mı inanmayayım mı : ) :P

0|1
    0|0
  • bilemiyorum inanmıyorum bu tip hurafelere

0|1
    0|0
  • fala inanmam ama burclara inanırım

0|1
    0|0
  • Fal tarzı şeylere ve günlük burç yorumlarına hiç inanmıyorum ama burç özellikleri uyuşuyor:)

0|1
    0|0
  • Burçlar ilgi alanıma giriyor sadece.

0|1
    0|0
  • merak tan biraz bişy çıkacağından değildr aslında

0|1
    0|0
  • sadece burçlara inanırım ama karakter özelliklerine... çünkü doğru olduğunu gördüm.

0|1
    0|0
  • fal fazla değilde burçlara inanıyorum

0|1
    0|0
  • fala kanma falsızda kalma demişler ben inanmadığım bir şeyle neden boş vakit geçireyim ki

0|1
    0|0
  • karakter özelliklerine inanıyorum fakat günlük fallara haaaaaaaaaaayır

0|1
    0|0
  • bazen doğru çıkabliryor dostum :D

0|1
    0|0
  • Azcık ucundan inanıyom evet:(

0|1
    0|0
  • fazlasıyla inanıyorum ://7

0|1
    0|1
  • dinimizde fala yer yok innamanında cezası büyük

burcumu bilirim evet ama hergün açıpta buğün ne var diye okumam

bu arada o çocuk kim tependeki ? profiline bayıldım

0|1
    0|1
    • teşekkür ederim kız kardeşim :)

• peki anlaştık :)

• :D

• Kızlar Devam
    3

Erkekler Ne Diyor 24

• dinlerken inanarak dinliyorum belki 3-5 saat etkisinde kalıyorum eğer güzel şeyler anlatıyorsa aklıma takılı kalıyor bir müddet sonra o güzel şeyler gerçekleşmiyor sonra inancım kırılıyor sonra bidaha fal baktırıırken yine güzel şeyler anlatırken inanarak dinliyorum,yani en azından lan ya tutarsa diye hoşuma gidiyor :) sonra o da olmuyor :) ne bilim işte öyle aman aman inanmam çokta baktırmam senden seneye belki,ama dinlemek hoşuma gidiyor,işte fala inanma falsızda kalma derler ya benimkide o hesap

0|1
    0|0
  • bu kadar inanıyorum ;

1|1
    0|0
  • kanal doğru hacı devam et :)

0|1
    0|0
    • yok aga geçen gün masada bir fal muhabbetti açıldı hobaa hatunlar başladı döktürmeye içgüdüsel birşey sanırım

• Çok inanmam, fakat hobi olarak ilgilenirim..

0|1
    0|0
  • İnanmam. Çünkü zayıf yaratıklar ve inanmak istedikleri şeylere inanıyorlar. Çok iyi birşey çıkarsa falda inanıyorlar ama çok kötü çıkarsa fal deyip geçiştiriyorlar. Bir nevi avuntu.

0|2
    0|0
  • burç olayı gerçektir fal ise uydurma

0|1
    0|0
  • Hiç inanmıyorum:)

0|1
    0|0
  • inanmayacan ama arada eğlencesine bakıcan-baktırıcan neşesine be

0|1
    0|0
  • inanmıyorum. bağtıl inançlar. çok saçma bence..

bazı kişilerin fallara inandıkları kadar Allah'ın kudretine ve acımasına inansalardı cennetteki yerleri hazırdı.

0|1
    0|0
  • ben inanmıyorum

0|1
    0|0
  • fala inanma falsızda kalma demiş kadınlar...

0|1
    0|0
  • yorum güzelse hoşuma gidiyo

0|1
    0|0
  • İnanmam hiç birine, bayanlar da durum öyle. Yapacak iş bulamıyorlar ondandır :)

0|1
    0|0
  • Hiç

0|1
    0|0
  • hiç inanmam :D

0|1
    0|0
  • Hiç inanmıyorum...

0|1
    0|0
  • çok inanmam ama muhabbetini yapmayı severim.

0|1
    0|0
  • aramızda kalsın hiçbiri inanmaz ama okumak için delirirler falcı görsünler koşa koşa giderler.

0|1
    0|0
    • benim bir arkadaşım sırf falcı dedi diye gitti çocuğun sevgilisini tehtid etti sen düşün gerisini

• ''Ey iman edenler! (Aklı örten) içki (ve benzeri şeyler), kumar, dikili taşlar ve fal okları ancak, şeytan işi birer pisliktir. Onlardan kaçının ki kurtuluşa eresiniz.''

Kur'ân-ı Kerim » 5 / MÂİDE - 90

inanlar için yazdım sadece ha bu ayeti

0|0
    0|0
  • Fala bakanın iyi salladığına inandığım kadar fala inansam, falsız kalmazdım. :)

0|0
    0|0
  • bence tamamen saçmalık

0|0
    0|0
  • Nayır,inanmıyorum,annem inanıyor gelip gelip anlatıp başımın etini yiyiyor :( bir ikna edemedim,böyle şeylerin saçma olduğu,yalan olduğunu :(

0|0
    0|0
  • ben inanıyorum ve amatör olarak ilgileniyorum...kişi karakterini analiz ederken oldukça faydalı oluyor..hatta bir örnek vereyim akrep kadını olupta eşini aldatmayan görmedim..özelliklede kadınları

0|1
    0|0
  • arada inanırım :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...