Bugüne kadar önerilen filmlerin hangisini beğenmediniz?

Film önerisi istediğimizde,şunu izle ben bayıldım,izlediğine pişman olmayacaksın türden sözlere uyup izlediğiniz hangi filmleri zaman kaybı olarak gördünüz?hangilerini beğenmediniz?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Renktasim bende bir pis huy var herkesin düşüncesini yorumunu alırım..ama ben yine kendi bildiğimi yapıyorum..ondan milletin dediği birşeye bakmıyorum:-) Beşiktaşlıysan Öğün Değilsen İtaat Et.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• al pacino ve r. de nironun oynadığı bir film. berbttı. ama izlediğime pişmn değilim. nede olsa ikiside aynı filmde bu bile yeter :)

1|0
    0|0
  • Film sektörü kurdular harbi den , yakın da korsan CD satıcaklar :D

1|0
    0|0
  • inception, matrix ilk aklıma gelenler.o kadar övdüler fıss çıktı :/

1|0
    0|0
  • Film öner muhabbetlerini saçma bulan ama arada yazanlardanım.. Çünkü benim izlediğim tarz sana uygun gelmeyebilir.. Yada birisi bir yönetmeni sever filmlerini listeler ve izler diğeri önerdiklerin ağır filmdi zaman geçmedi der..

1|0
    0|0
  • Hulk filmi tamamen zaman kaybı.

2|0
    0|0
  • Kimseden film önerisi almıyorum, sinema eleştirmenlerini takip ederek kendim seçiyorum

Nadiren de internette herkesin birbirine tavsiye edip durduğu filmleri "Neymiş bu kadar?" diye merak edip izliyorum, hepsi de kötü çıkıyor. Into the Wild, The Notebook, Da Vinci Şifresi, Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi gibi filmler hep yavandı

0|0
    0|0
  • hepsini beğendim

1|0
    0|0
  • çoğu film umutsuz vaka. guguk kuşu gibi hala güzel film bulamadım

1|0
    0|0
  • The Notebook aşk filmi sarmıyo abi sarmıyo

1|0
    0|0
  • filmlerden uzak kaldım baya hatırlayamadım şimdi :/

1|0
    0|0
  • tek beğendiğim umudunu kaybetme filmi oldu.

1|0
    0|0
  • hiçbirini dikkate almamıştım ki

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben genelde film önerisi veriyorum :)))) birinin tavsiyesiyle izlediğim tek film "benim adım khan" oldu ki gerçekten iyi bir filmdi

1|0
    0|0
    • evet onu izledim süper bir film gerçekten:)

• işte şu an benim sorumun cevabını verdin,herkesin beğenip senin beğenmediğin bir film:)

• 3 idiotsusevmedin mi. o filmi 10 kez izledim şimdi açıp yine zilicem hatta :) demek tarzın değil. aamir kahn coşmuş o film

• Memento.

1|0
    0|0
  • yahsi bati.. izlerken kac kere uyuya kaldim zaten, bitirmek bir haftami aldi :)

1|0
    0|0
  • ürpertici aşk

1|0
    0|0
  • Scarface.

1|0
    0|0
  • PS : İ love you

1|0
    0|0
  • 12 Maymun ,Hayalet süvari,Kaichou Wa Maid-sama :))

1|0
    0|1
  • beğenmedim bir film yoktu beğendm genelde

0|0
    0|0
Yükleniyor...