Istanbul üniversite okumak için uygun bir şehir midir?

istanbulu çok seviyorum.ama ailem orda yaşamanın zor olacağını daha çok gezmek için gidilir istanbula diyolar.üniversite okumak için ideal bi şehir midir değil midir sizce?

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• İstanbul 4 mevsim yaşanılası bir sehır:)

İstanbul dısında bir sehırde de okusan içinde gezme eğlenme aşkı varsa her türlü gezer edersin zaten.. Şehrin sahip oldugu büyü , atmosfer vs vs önemli olan bu değil bana göre içinde varsa eger ağrıya gitsende gezicek yer bulursun.. Bütün arkadaslarım ıstanbulda okuyor hem geziyolar hem okuyorlar. Bende ıstanbulda yasayan biri olarak söylüyorum içimde gezme askı var 2 gunlugune antalyaya kaçtıgımı bilirim yeter ki gezme ve eğlenme isteği içinde olsun istanbulda da okusan yasasan gezersin gidip hakkaride vanda okusan da gezersin :)

Ama varsa fırsatın İstanbulda okumanı tavsiye ederim...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• istanbulda ögrenciysen ve okul-ev mesafesi uzunsa kolay kolay sınavlardan kötü not almazsın. 1 saatlik bir mesafen varsa 1 saatte hiç ders calışmadan ders calışsan zaten hertürlü verirsin sınavı

0|0
    0|0
    • mesela kadıköy gibi bi yerde yaşam nasıl olur :))

• istanbulda ögrenciysen yaşadın diyebilirim sadece.Tabi kalabalık seni yormazsa. hele ki sabah 7 den 10 a kadar ve akşam 18 den 21 e kadar olan trafik ve toplu taşıma araclarındaki yogunluktan bunalmazsan yaşadın

• evet ya çok güzel şehir cidden..

• İstanbul pahalı bir şehirdir maddi imkanları fazlasıyla zorlaman gerekebilir , kaliteli eğitim sadece istanbulda yok ekonomik gücünüze ne uygun yerleri tercih etmenizi öneririm .

Okumak çileye dönüşmesin .

0|0
    0|0
    • çile mi olur yani :)

• ahah yok be ne gece hayatı :))

• Öyle deme çok duydum "ben derslerimden kaldırmam kafamı" diyenleri ama ortamlara bir kere aktılarmı gerisi geliyor .

• İstanbul'a girişte bir tabela olması lazım '' Bu şehirde yaşananlar ve anlatılanlar tamamen hayal ürünüdür

1|0
    0|0
    • o kadar da değil bence

• gecesi en masum insanı bile çeker kendine sesi büyüsü ışığı ile .. eğerki gözlerini kapatırsa insan bırakırsa kendini kaybolur zamanın içerisinde ...ya uyanamaz düşe devam eder ...yada uyandığında şehrin gerçeği karşılar doğan güneş ile ... ya kalabalığına gerçeğine uyanır ya bir berduş günaydın der tüm tebesümü ile

• teşekkürler görüşleriniz için

• ne işin var istanbulda bizim buraya gel.

0|0
    0|0
  • istanbulda paran yoksa boktan ogrenciye gore degil izmir ankara falan yaz ise girince istana gelirsin

0|0
    0|0
  • cok paran varsa git ben bogaziciye bile gitmedim burlarla gecinilmiyo diye :D aylık 700tl filan gozden cıkar :)

0|0
    0|0
    • yok aşırı bi param yok . :) mesela kadıköy tarafları nasıl olur?

• ohoo sende hiç yetenek yokmuş aslında zaten top oynayamıosan cık cık kötü :P bana da herkes okumaktan baska caren yok diyor cok becereksizim:)

• herkezin bir konuda yetenegi vardır yeterki bunu belirleyip bu konuda yol almalı buda yetistiren ogretmen belirliyor hepsi ozenle baktılar nere gitse daha ugun olur diye :)

• Bu şehir hakkında her şey söyleyebilir ve düşünebilirsin..

İyilik, kötülük, bulanıklık ve berraklık aynı potada erir bu şehirde.

0|0
    0|0
  • gel gel gel gel :)) :))

0|0
    0|0
  • istanbul büyükşehir dikkat ettikten sonra kendini bildikten sonra sıkıntı yok...

0|0
    0|0
  • ist da 5. senem gez gez bitiremedim düşün yani o derece :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• istanbul öğrenciye güzel:)

0|0
    0|0
    • bu arada mutlu yıllar canım :)

ya hani çok kalabalık ya insan bi süre sonra sıkılır mı acaba :)

• yok yok cidden dışardan güzel geliyo sana ama biraz kal çok sıkılırısın.ben de trabzon hastasym :)

• geell:)))

ben burdayım

koparız:)

• istanbul dışında üniversite okudum hiçbir sosyalleşme yoktu sinema tiyatro olmayan bir sehirde okudum ben... İstanbul her acıdan iyi ...biraz pahalı sadece...şu anki ben olsam 1 saat fazla ders calışır buyuk bir sehirde üniversite secerdim...

0|0
    0|0
  • ben bilmiyorum ama iyi bir sehir evet beyeniyorum bizdende orda okuayna arkadslar var bogaz ici universitesinde

0|0
    0|0
  • herkes ortamını kendı yaratır kuçuk sosyal hayatı olmayan bır sehrede gıtsen kendı ıraden yoksa hergun gezıp tozarsın okuyamazsın bunun şehırlerle ılgısı yok

0|0
    0|0
  • bende istanbul aşığı biriyim hatta puanımda tutuyordu ama üni imkanlarına göre ve kendimi geliştirmek açısından yaşadığım ili tercih ettim...iş için düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • okunmaz istanbulda

0|0
    0|0
  • bi kazanda hayırlısıyla =) yemişim istanbulunu

0|0
    0|0
  • İdeal taabiiki. Bende Marmara istiyorum inş olur:)

0|0
    0|0
  • ben bilmem :)

0|0
    0|0
  • İzmir'e gel :)

0|0
    0|0
    • izmir de süper :)

derslerim iyii şimdiliik kazansam da gelsem keşkee :)

ama izmir de kızlar çok güzel diyorlar kıskanırım ben ya :P :P

• Umarım istediğin bölümü kazanırsın :)

• inş canım saol:)

Yükleniyor...