Önerebileceğiniz yabancı diziler

ben yerli dizi pek sevmiyorum hem uzun oluyor hemde aynı konular tekrar tekrar işleniyor.diziyi 3 hafta izlemiyorsun ama hiçbişey kaçırmıyor gibi oluyorsun.işte bu yüzden bana önerebileceğiniz yabancı diziler varmı?american horror story,HIMYM,Game Of thorones harici dizi önerilerinizi bekliyorum

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

• Haven bak bu diziye. Stephen King'in romanından uyarlanmıs.

Polisiye-bilimkurgu tarzında.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Arrow; link (Görsel efektler, süper güçleri olmayan nadir kahramanlardan biri ve ilginç bir şekilde olayların işlenmesi izlememe sebep...)

The Walking Dead; link (Görsel efektler, ilginç bir konu ve şimdiye kadar gördüğüm en güzel zombie tiplemeleri...)

Breaking Bad; link (Geleceğimi düşündüğümde Walter gibi olurum herhalde diyorum, muhteşem bir deha her yöne kullanılabiliri çok güzel işliyor bu dizi.)

Sherlock; link (Adı üstünde Sherlock Holmes tabi bu günümüzde geçiyor ve Sherlock gerçekten çok farklı bir asi)

Person of İnterest; link (Yapılabilecek bir teknoloji, param olsa yatırım yapacağım ve ilgileneceğim bir teknoloji üzerine kurulu. Tabi karakterler kimi yerde çok iyi yansıtılırken kimi yerde olmamış olsa da izlenebilir.)

Lie to Me; link (Altın vuruş yapılabilecek bir dizi, bu diziden sonra diğer dizilerde karakterlerin ne kadar yapmacık olduğunu, hayatımda ki yalan söyleyen kişileri, yatırım planı için görüştüğüm kişilerin gerçekte söylemek istediklerini görmeye başladım... Eğer kaptırırsan hayatını baştan aşağı değiştirecek bir dizi)

0|1
    0|0
  • sherlock,the walking dead,person of interest,arrow,da vinci's demons,fringe,breaking bad falan filan :))

1|0
    0|0
  • the walking dead

the vampire diaries

being human

two and a half man -komedi

how i meet your mother -komedi

the bing bang theory -komedi

chuck -komedi ,5 sezon final yapmış dizidir,ama güzeldir.

shameless

house

dexter

0|0
    0|0
  • Lost

Prison Break

Spartacüs

0|0
    0|0

• Vikings.

0|0
    0|0
  • South park.

0|0
    0|0
  • Doctor Who.

0|0
    0|0
  • Friends ahhh tanrım keske izledigimi bir anda unutup tekrar baslasam.Ama 10 defa baştan izledim üsüyoruz reis. Bu arada HIMYM bu diziden calınmaya calısmıs ama bu diznin yarısı olamaz emin ol ikisinde izlemis olarak konusuorum .

0|0
    0|0
  • Fringe ve spartacus.

0|0
    0|0
  • Varsa banada öner ya izleyelim...

0|0
    0|0
  • Fringe İzlemelisin.

0|0
    0|0
  • Shameless kesinlikle

0|0
    0|0
  • Şubatı izle yerli farklı konu süper

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• The Following güzel, Top Of The Lake 7 bölümlük bir dizi ama kesinlikle tavsiye ederim, the big bang theory de çok çok iyi

0|0
    0|0
  • Gossip girl.

sex and the city.

0|0
    0|0
  • gossip girl

0|0
    0|0
  • big bang theory! tek önerim ve beğeneceğinden emin olduğum dizi. İYİ SEYİRLER :D

0|0
    0|0
  • 2 Broke Girls gülmekten ölüyorum bunu izlerken :)

0|0
    0|0
  • The walkin dead

True blood

Revenge

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...