Kapat

Vekiller 2 yılda emekli oluyorken,neden diğerleri 57 65 yaşı bekleyecek?

Vekiller 2 yılda emekli oluyorken,neden diğerleri 57 65 yaşı bekleyecek?

O vakte kadar primler 2 kere dolmuş oluyor, ayrıca işsizlik artıyor eskiler emekli olamadığından kazık çakıyorlar bulundukları yerlerde.

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Vekiller kendi menfaatleri olduğu zaman çok iyi anlaşıp, hep beraber el kaldırıyor ve kabul ediyorlar. Diğer zamanlarda ağza alınmayacak kadar kötü küfür, yumruk vs... link şeklinde..!

Ben milletim, oradaki benim vekilimse eğer; Ben geçim sıkıntısı çekersen o sefasını sürmemeli...

Bu halka yakışır şekilde yaşamalı ve yaşatmalıdır.

Bu gidişe bir dur demek vakti geldi de geçiyor... !

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Çünkü burası Türkiye.. Burada artık adalet hak hukuk yok..

0|0
    0|0
  • üniversite mezunları asgari ücrete çalışmak zorunda kalıyorlar.bunlara tanınan haklar da ömür boyu geçerliymiş. kendileri de yetmiyor yakınlarının da estetik operasyon giderlerini devlet karşılayacakmış falan filan. bu ne saçmalık. hepsinin allah belasını versin.

0|0
    0|0
  • çünkü onlar bizim aptallığımız en büyük ürünü

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kurallar...Güçlüler yaşasın diye ölür zayıflar o.O Bütün herkes eşit olacak doktoru da hademesi de aynı maaşı alacak diyen partilerin vekilleri bile böyleyse...Yapacak bir şey yoktur...

0|0
    0|0
  • Adamlar iki yılda emekli oluyor onca gak kazanıyor ayrıca tüm aileside aynı haklara ömür boyu sahip oluyor. Anlıcagı garibanlar adamların sulalesine ömür boyu bakıcaklar

0|0
    0|0
  • O kadar küfürü kim yese nevri döner köşeyi dönmüş çok mu.

0|0
    0|0
  • Eeee burası İstanbul yok lan o mavinin relamıydı :)

0|0
    0|0
  • adaletten bahsedemeyiz türkiye de çünkü yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...