Vizyondaki filmlerle ilgili bilgi istiyorum, izleyen var mı?

yarın 8. sınıf öğrencilerimii sinemaya gitüreceğim ama hangi filmin içeriği nedir bilmiyorum.

sizden ricam bana sevişme sahnesi olmayan bir film tavsiye etmeniz. ölümsüzler'e gidecektik aslında ama sevişme sahnesi var dediler. filmlerin cinsel içerikli olup olmadığı fragmanlardan da anlaşılmıyor ...

Güncellemeler:
Dedemin İnsanları

Allah'ın Sadık Kulu : Barla

Yangın Var

Alacakaranlık Efsanesi : Şafak Vakti Bölüm 1

Hugo Real D 3D

Musallat 2

Entelköy Efeköy'e Karşı

Ay Büyürken Uyuyamam

bu filmler varmış
ölümsüzler nasıl peki? cinsel içeriği var mı?

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• meb size hrşeyi öğretmiş ama müfredatınızda eksik kılınan dramayı öğreniyoresunuz uyguluyosunuz öğrenciyken ama mezun olduktan sonra aklınıza gelmemesi niye sinema? tiyatroya götür sende ozaman

0|0
    1|0
    • yaşadığım terde tiyatro yok

• ozaman buz devrine gitmenizi tavsiye ederim her yaş grubuna hitab eder, yada cd lerini temin edip fi,lm cd si satan yerden alıp dvd den okula izletin yada pcde ne biliyim bişiler yapın işte :)

• bilgi almak istediğin film yabancı ise link sitesine gir filmi arat sonra aşağıda Parents Guide veya pilot keys i tıkla orada film içeriği yazar cinsellik olup olmadığı.

0|0
    0|0
    • ölümsüzlerde şu ibare var "Naked male statues get screen time, as do the bare breasts of a woman pretending to be a statue"

• filmlerde zaten yaş sınırıları belli

ne farkerderki

0|0
    0|0
  • bizim hoca öğrencileriyle American Pie'a gitmişti... hahaha :) aman diyim dikkat et

0|0
    0|0
    • amannnnnnnnnn ne biçim rezil olurum öyle bi film çıksa :S tövbeee dilimi ısırdım

Kızlar Ne Diyor 4

• sadece allahın sadık kulunda yok öyle sahneler ona götürün bir animasyon filmin ben gittim çok sıkıcı ama çocuklara en hitab eden film o film

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Hugo..her yaş için süper bir film.

0|0
    0|0
  • Alacakaranlık filmine götürmeyin.Kardeşmi götürdüm,pişman oldum.Diğerleri hakkında bir bilgim yok

0|0
    0|0
  • Hangi şehirde oturuyorsunuz ve gideceğiniz sinema nerede ?

0|0
    0|0
    • yaşlarına göre alacakaranlık çok uygun elbet o tarz sahneler var ama hangi filmde yok ki ? :)

Yükleniyor...