Dans kursu güvensizliği?

arkadaşlar dans kursuna başlamak istiyorum.3 senedir aşırı derecede waltz (vals) hayranlığım var fakat boyum 1.70 kilom 66 yani kiloluyum, esnek değilim bu yüzden çok utanıyorum ve nasıl bir görüntü çıkar ortaya hiç kestiremiyorum. ya kimse benimle eş olmak istemezse ya herkes benimle dalga geçerse

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Alakası yok ya kilo ile falan. Ben zamanında salsa ya başlamak istemiştim. Önemli olan istekli davranmandır. Sen eğlenerek öğrenmeye bak. Zaten dans kurslarında kadınların sayısı daha çok olur. Ben gittiğimde kadın kadına dans ederlerdi genelde. Ve inan daha rahat öğrenirsin bu şekilde. Hem erkeği hem kadının yapması gerekenleri bilirsin çünkü. Hareketlerde daha rahat davranırsın. Çok istiyorsan bundan kaynaklı asla geri çekme kendini. Ve bence 1.70 boy için 66 kilo hiç ama hiç abartılı değil diye düşünüyorum. Benim boyum 1,72 kilom 83. Hiç kilolu durmuyorum :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Merhaba.
    Bunu dert etmemelisin. Benim birtakım dersler aldığım bir sanat okulu bazen dans geceleri düzenliyordu, ona katılıyordum ve demem o ki inan orda isteyen herkes oluyordu yani çok zayıfı ve kilolusu. Ve hepsi de dansa kaldırılıyordu. Seninle dans etmeyen utansın:) Bu kaygılarını çalışma odasına girdiğin an bir kenarı asmalısın, dans sana tüm negatifliklerini unutturmalı kendini sevdiğin bir seyi yapıyor olmanın akısına bırak. Bosver sacma seylerden kaygı duyup neden kendine hayatı zehir ediyorsun? :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Arkadaşların da yazdığı gibi, hiç takma öyle şeyleri. Zaten bir gitsem görürsün nice tiplerin olduğunu. Kimsenin de haddine değil dalga geçmek. Ben dans eden ve kilosu fazla olan çok kişi gördüm. Umarım başlarsın. Sevgiler.

0|0
    0|0
  • o kadar karamsar ve kaygılı olma, gidenlerin hemen hepsi bilmiyor

0|0
    0|0
  • Olur Rahat ol

0|1
    0|0
  • Havada kaparlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben obez olsaydım bile sırf istedim diye giderdim. Eşimi de kendim seçerdim. Kimse istemezse hocayla eşleşirdim.

1|1
    0|0
  • Sacmalama ya sadece zayiflar mi gidiyor

0|1
    0|0
  • Çok yakın temas olabiliyor bazen dans türlerine göre de. :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...