LYS-5 merak ettiğim bir konu var arkadaslar

hazıranda yapılıcak olan LYS-5e giricekler var mıne düşünüyorsunuz nasıl çalışıyorsunuz ?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş lys 5 te en çok çıkan kelimeler var ben şu ana kadar onları ezberledim hepsi 1000 tane ayın 15 i ne kadar da yaprak testler çözmeyi düşünüyorum gerisi hep deneme olcam..Sakın kelime ezberlemeyi unutma.Çok yanlışın olduğu bölümlerin üstünde çok çalış..İyi çalışmalar.. ve başarılar :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bende giriyorum ELS dergisine abone olursan çok harika olur. (Biraz pahalı.) Günde 30 kelime ezberlemen lazım. Kendine güvenmen lazım. Ek olarak dizi/film gibi şeyleri türkçe altyazı izlersen bir yararı olmaz kendinizi kandırmayın. İngilizce altyazı tavsiye ederim asıl bu geliştiriyor. Sınav için çalışacaksan kasmaya gerek yok. Öğretmenlik (yani hakkını vermek istiyorsan yardıracaksın.) 30 gün kaldı günde 30 kelime ezberlemenin tam zamanı toplamda 900 kelime ediyor buda mükemmel bir sayı oluyor. Başarılar.

0|0
    0|0
  • bende giricem kendimi denemek için aslında tutarsa baştan okurum bakarsın belli olmaz dengesizim biraz.kadıkoy akmardan bı ıkı kıtap aldım 70 tlyı bayıldıktan sonra gereksız oldugunu anladım.ama femset dil denemesi var gayet güzel onu cözuyorum sıkıldıkça bide yabancı fılmler ızliyorum kelime konusunda birebir

0|0
    0|0
    • bende fılm ızlıyım dıyorumda elımde sozlukle sureklı durduruyorum :D

• oyle yapma anlama tekrar izle bı fılmı 5 defa izlemeyi miden kaldırıyosa 6. seferde kelımeler direk kafada

• hiç çalısmadım sadece kendimi denemek için giricem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yabancı dil sınavıdır. ben giriştim ve şu an tercumanlık okuyorum..

boşluk doldurma ve paragraf var. türkçenin başka dildeki hali gibi düşün.

sınavda sana kocaman kalın bir kitapcık geliyor. içinde ing almanca ve fransızca sruları var.

sen sadece tercih ettiğin dildeki sorulara bak ve cevapla..

0|0
    0|0
  • Aa ben girmiştim. Deneme sınavları çözmüştüm o kadar. Full çektim sonra da.

1|0
    0|0
  • O 1000 tane kelime hangilerini ezberledin nası öğrenebilirim yardımcı olur musunuz

0|0
    0|0
  • Matte gerekiyor ama ben Türkçe ve sosyala ağırlık veriyorum :S bilmiyorum yeaa..

0|0
    0|0
Yükleniyor...