Türkiyede böyle şarkılar yaparsak ne olur

yabancılar şarkılarında hertürlü psikopatlığı, sapıklığı konu alabiliyor ama biz öyle bir şarkı yapsak hapisanelik oluruz, adımız sataniste çıkar heralde aşağıda verdiğim şarkıların sözlerine bir bakın ne demek istediğimi anlarsınız, özellikle 1.nin hikayesini okuyun, Türkiyeden de metal tarzında böyle şarkılar çıkamaz mı

link

link

link

bu şarkıları yapanın açıklaması: "Nekrofili ve sübyancı sapıklar konusunda çok fazla güncel şarkı duyamazsınız. Biz şarkılarımızda bunlardan bahsediyoruz. İnsanların duygularını açığa çıkarıyoruz .Çünkü bir çok insan bu konulardan endişe duyuyor. Aynı zamanda ilgi çekici de geliyor. Şarkıları söylerken birinci ağızdan söylüyorum. Böylece daha etkili oluyor. Şarkıdaki sapık ben oluyorum. Zira bence üçüncü ağızdan yazıp diğerini suçlamak korkaklık olur." -till lindemann

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Memlekette oturmuş adam gibi bir heavy metal kültürü yok. Hele bu heavy metal'in alt türleri ile alakalı hiçbir şey yok neredeyse. Dolayısıyla bu tür ve türler için kaliteli güfte ve beste yazarı yok.

Bu mevzuyu da sadece rammstein ile örneklendirirsek eksik kalır. Satanizmden varoluşçuluğa, uzaydan depresyona, sosyal mevzulardan mitolojiye kadar uzanan temalarda çok kaliteli güfte ve beste yapan birçok grup var.

0|1
    0|0
    • benimde müzik kültürüm iyi sayılmaz ama yorum yapıcam, evet doğru söylüyosun iyi beste güfte yazarı yok ya da çok az, bende ülkemizden böyle çılgın metal grupları, karizma vokalist abiler çıkıp dünyayı sallamasını istiyorum, rammsteinde çok dikkatimi çekiyor ondan örnek verdim, müzik derslerinde de hep sinir bozucu çocuk şarkıları olan, babaların satanistmi olacan başımıza dediği bir ülkede müzik kültürünün gelişmesini bekleyemeyiz

Kızlar Ne Diyor 5

• kaliteli melodiler dinleniyor bir şekilde

bizde de rezalet türevleri var zaten: arabada 5 evde 15,azcık ucundan versen...

biraz kültürel kanımca

bizde insanların akıllarına takılmış oyun havası,arabesk tarzda bir melodi türü var ve bir çok şarkıda adamlar rezil fantezilerini eğlenerek düğün dernekte söylüyor

kimsede çıkıp "lan sen ne diyosun yavşak herif" demiyo

fark yok işte

till lindemann konserde seyircilerin üstüne boşalır,bizimkiler ulus pavyonlarında açık fermuarlarıyla sarı tutkuya asılır

0|1
    0|0
  • ajdar girmedi hapise :) :)

0|1
    0|0
  • ben bizim sarklıları dinleyemiyorum

0|0
    0|0
  • bizim şarkılarımızın farkı

0|0
    0|0
  • Hıhı evet çöp olan ve sapıklığa karşı uyuşuk hale getirmeyi meşrulaştıran bu şarkılar bizde de yazılmalı.Evet. :S:S

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Türkiye'de Kanlı Taka link Yarduk link Sapık inek link gibi grupların olduğundan haberiniz olması lazım.

Aramaya inanınız.

0|1
    0|0
    • var ama rammsteini, marliyn mansonu dünya dinliyo bizimkileri kendi aramızda dinliyoruz

• Burada bazı oyunlar bozulur severim bu ülkeyi

0|0
    0|0
  • ilk olmak, öteki insan olabilmek türkiye'de tehlikeli, sevilene kadar biraz sabır lazım ;)

0|1
    0|0
Yükleniyor...