D&R dan yaptığınız kitap alışverişlerinden memnun kalıyor musunuz?

Kitapların indirimli fiyatları mı geçerli oluyor? Birde kredi kartı ile yapılıyor alışveriş herhangi bir sorun oluyor mu?

0|0
13|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sık sık alışveriş yapıyorum. Mağazalardan -indirim dönemlerinde- en az %50 daha ucuza kitap alıyorum. Daha dün 5 tane kitap sipariş ettim toplam 60 TL'den. Onları mağazadan almaya kalksam çok rahat 100 TL'nin üzerinde tutardı. Ayrıca alışverişlerde de herhangi bir sıkıntı olmuyor. Yurtiçi kargoyla ortaklaşa çalışıyorlar ve kargoyu 3 ila 5 gün arasında eve yolluyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Memnunum genel anlamda

0|0
    0|0
  • İki kere kitap aldım sadece. Dergi alırım oradan. Netten almak daha uygun.

0|0
    0|0
  • evet garantili oluyor fakat biraz pahalı

0|0
    0|0
  • sorun olmaz bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• D&R ın indirimli kitapları internet alışverişlerinde geçerli oluyor. Ben hiç alışveriş yapmadım ordan ama sorun olacağını sanmıyorum.
    Zaten mağazada kitapları çok pahalı buluyorum. Bir çok kitap alabileceğin site var onları tavsiye ederim. Kitapyurdundan alışverişlerimi yapıyorum ben.

1|0
    0|0
  • Memnunum hep d&r dan alırım kitapları lakin ben kredi kartıyla değil nakit yapıyorum alışverişlerimi

1|0
    0|0
    • Musteri hizmetlerini aradigimda kapida odeme secenegi yok demislerdi ama tesekkurler galiba herkes memnun.

• Ben netten almıyorum ama mağazasından alıyorum kendim

• Mağazalarından fazla almam pahalı çünkü netten almayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Ben ordan hic almadan eğer netten soruyorsan bkm kitap ve babil cok guzel.

0|0
    0|0
  • Yapmadim

0|0
    0|0
  • sorun olmuyo ve çok güzel bir site

0|0
    0|0
  • İnternetten çok daha ucuza alıyorum

0|0
    0|0
  • Evet ben aldım internet üzerinden çok memnun kaldım.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • pahalı ya

0|0
    0|0
  • Memnun kalirim ama bu aralar yapmiyorjm

0|0
    0|0
  • Alışveriş yapıyorum ama nette daha ucuzunu bulunca kazık yemiş gibi hissediyorum

0|0
    0|0
  • şu an indirim var sanırım dört kitabı tam tamına kırk beş Türk lirasına aldım

0|0
    0|0
Yükleniyor...