Bu resim hakkında yorumunu alabilir miyim?

Bu resim hakkında yorumunu alabilir miyim?

link

0|0
15|25

En İyi Erkek Görüşü

• her ikise de yanlış bence ...özel hayat özel olmalı...ortada sevişemk öpüşmekde nedir Allah aşkına...eş dövmek ne biçim biir hayvanlıktır...anlamam ben...yetersiz erkek işi ...her halükarda sakin olmak lazım o öperse bu eller ,bu ellerse o sevişmeyi abartır sonra çamlık dipleri liseli ergenlerin yiyişmeleriyle dolar...biz müslüman bir toplumuz how ı meet your mather vaya kavak yelleri gibi bir hayat süremeyiz...ama işte şimdi yazdıklarımla bile yobaz oluyorum mesela ben...ne alakaysa ..diyen birisi çıkar yani...ahlak çöktü aradaş ...ilişki yaşı düşmüş12 ye 13 e ...işte olduk amerika gibi avrupa gibi...mutlu olsakya...bu kadar medei olan adamlar eşiniz sizi aldattğı zaman veya kızınızın başına bu yüzden bir iş geldiği zaman da aynı medeniliği beklerim...çünkü oraya dğru hızla gidiyoruz...millet eş değiştiriyor...her türlü pislik hayatımızın içine girmiş...ensest ilişkiler almış gtmiş...modern olmuşuz...işte başardılar...bravo medeniliğe devam...birisi sormuş bakire olamyan bir kızla evlenirim diye öürü diyor ben bakire olanla evlenmem asıl nasıl bir midesizlik bu bakire olmayan herşeyi iyi biliyormuş...bak sen yav...ne genişlik nasıl bir erkeklik alırsan alırsın da bu yorum nedir Allah aşkına...

1|1
    0|1
    • avrupa haricinde söylediklerine katılıyorum.

Çünkü, avrupayı yanlış tanıtıyorlar orda da ahlaki değerlerine çok önem veriyorlar.

O bizim gördüğümüz hayatlar film ve magazin forever kısmı.

Avrupa kadar olabilsek keşke.

• bende gördüğüm kadar söylüyorum kardeşim...ama işimiz zor valla...

• on uzerinden 100 ! helal

Erkekler Ne Diyor 24

• Ne değeri bırakın bu işleri. Şiddete gelince bu ülkenin polisi bile kadını karakola çekip darp edebiliyor. Kendini eğitememiş şiddet yanlısı erkek azımsanamayacak derecede.

Şiddete gelince bunu hak gören zihniyet, yeri geliyor ağzı sulanarak tacizlerde de bulunabiliyor.

Bu memleket, taksimde onlarca çapulcunun sırf turist ve kadın diye taciz ettigini de gördü(kadın otobüs durağının tepesine çıktı kurtulmak için,kol ve bacakları morluk içinde), karısına on yıl boyunca işkence ve tecavuz uygulayanıda. Ve daha sayısız olay...

Bu derece şiddet ve cinsel istismar varken, bir toplumun hala degerden bahsetmesi ironik.

2|2
    0|0
  • Her fırsatta ''Mal bir milletiz'' diyorum da sürekli eksileniyorum. Bu sefer artılar gelsin.

4|2
    0|1
  • kayınvalidesiyle kayınbabasının yanında annenin erkek çocuğunu sevmesinin öpmesinin yasak olduğu yöreler var.Yobazlık bir ilimse biz bu ilimin başını çekiyoruz malesef.

1|0
    0|0
  • Yok bea artıkın öpüyorlarda.

0|0
    1|0
  • Sokakta kadını dövünce tepki göstermiyolarmıymış. Gömün hemen ülkenizi mk

1|0
    0|0
  • eşeğe altında semer vursanda eğtinde versen eşek yıne eşşektir adam isterse prof olsunun insan olmayı başaramamışsa yetersizliğini baştırmak için kaba kuvvete baş vuruyorbunlar genelde gözkestirdiği kadın ve çocuklara patlıyor götü yiyorsa bide banatoslasaya kemiklerini saydırayım

0|0
    0|0
  • Doğrusun "kısmen" lafını oraya koydum. Çünkü ben bakmıyorum böyle bir durumda gerekeni yaparım; bakan koyunlarda benim umrum da değil ..

0|0
    0|0
  • ikisinede tepkiler var.. resim bence yanlı olmuş biraz.. ana tema ne yaparsan yap aranızda kalsın, kimse görmesin olmalıymış :)

0|0
    0|1
  • bizler insan değiliz , sadece insan olduğumuzu sanıyoruz :(

0|0
    0|0
  • Valla kocasını eşini ya da sevgilisini aldatan kadına karşı bir şey yapıldığında yapan adama fazla kızamıyorum Aksine adama üzülüyorum Ama Böyle eften püften sebepten kadına şiddet gösteren erkek bozuntuları var ya onlara daha da deli oluyorum

0|0
    3|1
  • bir kızı yanagından öptüm diye işitmediğim laf kalmadı nerdeyse trende ama onu orda dövsem kimse bişi demicek :P

0|0
    0|0
  • daha önce de görmüştüm. güzel tespit her ne kadar hoş olmasa da görüntüler.

0|0
    0|0
  • islamın yoğun olduğu ülkelerin genel sorunu. yaşanılmaması gereken, bir ülkede olduğumuzun bir başka kanıtı daha. Din ne yazık ki bazı insanların "insan" olduklarını unutturuyor.

0|0
    0|0
  • malesef bazı yobaz ve cahil kalmış bölgelerde böyle şeyler oluyo

0|0
    0|0
  • Doğru söze ne denir.

0|0
    0|0
  • böyle topluma sıçayım.

0|1
    0|0
  • Örümcek kafalılar işte ne olacak

0|0
    1|0
  • şiddetin her turlusu ezikliktir ama .arastır istatistikleri kocalarını öldüren kadınlar bu ülkede daha cok oldugunu okumustum bir ara

ne kadar dogru bilmiyorum

0|0
    0|0
  • evet doğru demişler

0|0
    0|0
  • saçma bir resim bence döverkende herkes bakıyor öperkende herkes bakıyor yani

0|0
    1|1
    • döversen dönüp giden çok öperken söylenen çok.

fark orada. emin ol öpülen kadını daha çok kınıyorlar döven adamdan

• Zamanla yobazların nesli tükeniyor evet var hala ama dediğim gibi azalıyor ve eskiye göre daha rahatlar. Artık dolmuşta sevişiyorlar bu gözler neler gördü be.

0|0
    0|0
  • saçma bir düşünce ulan benim karşımda bir kadına böyle yapacaklar dağıtırım alimallah

0|0
    0|0
  • İkiside aslında aynı şey temelde

0|0
    3|0
  • Kadın var kadın var :D:D

0|1
    2|2

Kızlar Ne Diyor 15

• lanet olası bir toplum olduk

0|1
    0|0
  • Türk toplumuyla uğraşamıcam artık, mallık diz boyu.

2|0
    0|0
  • Güzel tespit.

0|0
    0|0
  • link

şu an geldi aklıma.

ayrıca kolaycı bir milletiz işimize geldiği gibiyiz.sevişme, savaş deriz.

0|0
    0|0
  • topluma katmıyorum kendimi çünkü farklıyız

0|1
    0|0
  • şu öpüşenler ferihayla emir değil mi :D

0|0
    0|0
  • hiç bir şeyin iyisi de kötüsü de kalmamış insanlığında

0|1
    0|0
  • Hi hi. Ama ayran icmek serbest. Baska hangi toplumda var bu. Turkiye Cumhuriyeti , nasil bir cumhuriyet bu boyle sustum sustum sonunda dayanamadim jfkvjkh yalin ft. kilicdaroglu

0|0
    0|0
  • Sen hic disarda opusen cifte dalan bir adam gordunmukide boyle soyluyorsun.

0|0
    1|1
    • Geçen gün parkta öpüşüyorlar diye, üzerine vazife sayan bir dallama adam öldürdü.

• hangi diyarda yaşıyorsun? söyle oraya taşınalım :)) Ulan bu memlekette parkta köpek geezdirenin üstüne yürüyorlar sokakta gezdirsen ihtiyarın biri gelip zındık diyip gidiyor :)) bırakın bu ülkeden bir yol olmaz.

• Her iki durumunda yakışı kalmıyor bence

0|0
    0|2
  • Bilemiyorum doğru gibi .

0|0
    0|0
  • çok giderli olmuş kim yapdıysa ellernden öpem

0|0
    0|0
  • açamıyorum ben ya başka sitede yokmu bu?

0|0
    0|0
  • Doğru söze ne hacet.

0|0
    0|0
  • ayyy içim eridi. çağatay :(

bizim toplumumuz böyle lanet bir toplum işte.

1|0
    0|0
Yükleniyor...