Kemer Göynük ile ilgili sorularım var bilgisi olanlar var mı?

Bu yaz kemer göynüğe gidicez the queen elizabeth otel e otele daha onceden gıden veya göynuğe gidenlerın yorumlarıını alabılırmıyım

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Fena yer değildir. Denizi çok iyi değil, genelde otellere ayrılmış oluyor zaten. Kemer'e yakın ayrıca Göynük de küçük köy gibi hediyelik eşya dükkanları vs var.

Otel ile ilgili birkaç şikayet görmüştüm. otelsikayet.com'u incelemeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• geçen yaz hazırlık kampını orada geçirmiştik.. genel itibari ile gayet gzl bir htl.. denze sıfır olsa mükemmel olabilirdi.. konseptin gemi oluşu değişik tabi.. en berbatı uyrukların çoğunun arap kökenli oluşu.. daha doğrusu dğu ülkelerden gelenlerin fazla tercih ettiği bir htl nedense.. havuz spa 7/24 gzl bir htl..

0|0
    0|0
    • bıze uyruğun rus agırlıklı oldgunu ve balayı cıftlerı gıdıyormus sureklı dedıler

• yemişler sizi.. bn bizzat gittim ve gördüm ki kime sorsan aynısını söyle arkadaşlarım falan var aynı şekilde oraya giden sürekli..

Kızlar Ne Diyor 1

• Otel gayet iyi temiz gemi şeklinde olması daha bir çekici ve oldukça büyük :) kemer ve göynük oldukça küçük zaten kasaba gibi . kemer biraz daha büyük . ama gezilecek eğlenecek yerler :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...