En mutlu anınızda neler olur

en mutlu anınızda neler olur neler yaşarsınız ilk o an evet evet o an

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Geçen yanımdaki arkadaşlarımın varlığını unutup kendimi yolun karşısına atmıştım, beni öylesine mutlu eden bir şey olmuştu kiii,o yollar bana birisini getirmişti... "öyle sarhoş olsam ki bir an seni unutsam" nidalarıyla ayaklarım yerden kesilip uçmaya başlayınca arkadaşlarımın beni sarsmasıyla kendime geldim. :D Açıkçası kendimden geçerim,çok gülerim bazen. Bazende şımarırım çocuk gibi.

0|0
    0|0
    • değişik cok değişik geldi bana cümleleriniz. ilgili ve alakalısınız yaşamınızzla

• 32 dişim ortaya çıkar :)

0|0
    0|0
    • ne kadar şanslısın demekki hiç çürük dişin çeklimiş heba olmuş bir dişin yok demekki. nazar değer sana

• bi sipanin fasulle ekip gittigi bulutlara ben ucarak giderim kardis

0|1
    0|0
    • yemek yaparsın ev temizlersin çocuklarının altını temizlersin nan sen ev kadınların dibi kankam asdfgyklhgfds

• ben bilem kendimi bole anlatamazdim :D

• sen varya yeterki iste. ama kaahrolası insan varoluşundan bu yana sorumluluk ve özveri anlayışı yüzünden denizin öbür yanını asla geçemedi halbusuki yunus gibi yüzdüğü halde düşün sen gerisini sen bundan ne anlarsan anla bacı

• dibi görmem an meselesidir.

0|0
    0|0
  • Kasılırım yavaşça ve titremeye başlarım sonra ayaklarım yerden kesilir :p ve o annnn wuuuuuuuuuwwwwwwwww

0|0
    0|0
    • wAAAAAAAAAAAAW

• Merzifon da havalar nasıl?

• yemin ederim anlamıştım senin olduğunu ama nereden diye sor bu sitede sneden başkası bu kelimeyi senin kadar özel kullanamıyor wuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuw senin kelimen. gizli ol açık ol ama her ne olursan ol seni hep özlüyorum bunuda bil.

• sırıtırımm :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...