En sevdiğiniz yerli ve (ya) yabancı film replikleri veya sahneleri hangileri?

Benim ilk aklıma gelen, bir Egeli olarak , Dila Hanım filmindeki Zeybek sahnesi:

2|0
18|14

En İyi Kız Görüşü

• "There is something about yourself that you don't know. Something that you will deny even exists until it's too late to do anything about it. It's the only reason you get up in the morning, the only reason you suffer the shitty boss, the blood, the sweat and the tears. This is because you want people to know how good, attractive, generous, funny, wild and clever you really are. "Fear or revere me, but lütfen think I'm special." We share an addiction. We're approval junkies. We're all in it for the slap on the back and the gold watch. The "hip, hip, hoo-fucking-rah." Look at the clever boy with the badge, polishing his trophy. Shine on, you crazy diamond. Cos we're just monkeys wrapped in suits, begging for the approval of others."

Revolver

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

Erkekler Ne Diyor 13

• 0|1
    0|0
  • Vay Fikri bey hoşgeldin dedi nerden tanıdı dedim meğerse künyeyi görmüş ordan tanımış dedim nerde Feri
    Benim manita var orada Feri Cansel'e benziyor
    Asıl adı Gülşen, arkadaşları Mualla diyor, yalnız kalınca ben KUZU diyorum. Yav öyle güzel ki

0|1
    0|0
    • Vizontele :)

• Bir de şey var;
      Erol abi mal çok temiz abi, ben polis değilim abi
      Yanlış aradın kardeşim ben iş adamıyım
      O zaman ben de malı fırıncı İbo'ya satarım
      Karbonat Erol (Kemal Sunal - Tokatçı)

• Breaking Bad de Walter White in eşine söylediği efsane cümle.

"Skylar i * not in danger, i * the danger"

"Skylar tehlike de değilim, tehlikenin ta kendisiyim"

1|1
    0|0
  • "Gentlemen. You can't fight in here. This is the War Room!"

Üstüne tanımam.

0|1
    0|0
  • true detective'de küfürlü bir sahne😶

0|1
    0|0
  • Yeşil yol; Yoruldum patron Yollarda yağmurdaki bir serçe kadar yalnız olmaktan yoruldum.. Işıkları kapatma patron.

0|1
    0|0
    • Güzel filmdir. O repliklerin sahibi siyahi abimiz geçtiğimiz aylarda Hakk'a yürüdü.

• günahları Affolsun ne diyeyim üzülmüştm filmlerini izlediğim iyi bir oyuncuydu

• Arayın onları ama bir şey ummayın. Umut bu topraklardan gitti.

0|1
    0|0
  • bir daha çal Sam o eski güzel günlerin hatrına.

0|1
    0|0
  • "I * not in danger Skyler, I * the danger. I * the one who knocks"

Orjinali biraz daha uzun olan ancak ama bu kısmı ile ünlenmiş Breaking Bad dizisinde Walter White tarafından söylenmiş bir söz. (Dizinin dönüm noktalarından biridir)

0|1
    0|0
  • Bizi karamürsel sepetimi sandiniz olum bizin bir bukadarda yerin altinda var uleyn

0|1
    0|0
  • kimsin lan
    asıl sen kimsin
    sana kimsin diyorum
    sen kimsin lan
    polis
    ...

0|1
    0|0
  • khaleesi nin Dracarys demesi yeter benim icin:)

0|1
    0|0
Yükleniyor...