Kahraman Tazeoğlu veya benzeri yazar/kitap tavsiyesi?

Bjornikof
Baştan neredeyse hiç kitap okumadığımı belirteyim.
Kahraman Tazeoğlu'nun kalemini çok beğeniyorum. İlk "Vazgeçtim." adlı kitabını bir solukta okudum. Yazdıklarının içtenliğini ve trajik, romantik konularını çok beğeniyorum. şu an "Allah'a Emanet Ol." adlı kitabını bitirmek üzereyim ve dahası için yanıp tutuşuyorum diyebilirim.
Öncelikle Kahraman Tazeoğlu'ndan verebileceğiniz tavsiyeler varsa onları alayım. Sonrasında benim gibi depresif, trajik ve hüzünlü öykülere düşkün kişilerden , belki de kitap kurtlarından, benzer kitapları ve yazarları duymak istiyorum :)
Kahraman Tazeoğlu veya benzeri yazar/kitap tavsiyesi?