Evleneceksiniz ama çocuk olmuyor.

sevdiğiniz biri var ve evleneceksiniz evlenmeden önce sağlık testi yaptırıyorlar yaptırdınız diyelim ve sevgilinizin çocuğu olmayacak bunu öğrenseniz yine evlenirmiydiniz başkasınımı alırdınız ?

0|0
21|15

En İyi Kız Görüşü

• bence sevdiginle evlen derim kardesim neden dersen öyle bir zamandayizki evlati olupta huzur evine atilan binlerce yaslilarimiz var unutma,ve evlat sadece 18 yasina kadar var hayatinda gelin alirsin oglun el olur,kizini gelin edersin el olur ayricada zaten saygi diye birsey zaten kalmadi günümüzdeki genclerde diycegim suki bence sevdigini sec derim cünkü o seninle sonsuza denk kalir onu kaybetme ilerde diyelimki baskasiyla evlendin ve evlat sahibi oldun sana hayir etmez o cocuk cünkü sen ardinda gözü yasli bir sevgili birakacaksin onun ahi sana zaten huzur vermiycektir... bence sevdigini asla birakma pisman olun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Onunla çocuğum olmasını tabii ki isterdim ama gerçekten sevdiğim bir insansa yapacak bir şey yok evlatlık alabilirim vereceğim sevgi aynı sonuçta

0|1
    0|0
  • çocuk benim hayatım için ne kadar önemli bunu sorgulamak lazım.ve sevdiğim insan, gerçekten hayatımı ortaya koyup onunla bir yastığa başkoymayı düşünüyorsam yolumdan dönmem.sonuç olarak evlendikten sonra da insanın hayatı değişebilir bahsettiğin hususta.bunu bilemeyiz.

0|0
    0|0
  • kesinlikle evlenirdim seviyorsam benim sevgim ve aşkım herseyden üstün gelir hatta her zaman onun yanında olurdum bunun için sevdigimi yarıyolda bırakmam

0|1
    0|0
  • İleri de sorun yaşanacağını düşünerekten evlenmezdim çünkü erkeklerin psikolojik durumları çekilmiyor " bir çocuk yapamadık niye böyle? benim erkekliğim yok. " vs sözlerle ilişki yıpranırdı, sabırda bir yere kadar.

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun evlenirdim.

0|0
    0|0
  • Evlenirdim.Teknoloji çok gelişti.O da olmadı evlatlık ediniriz.Dünyanın sonu değil ki

0|0
    0|0
  • Seviyorsam her ne olursa olsun evlenirdim.

0|1
    0|0
  • evlenmeyebilirim. ha bu üzülmem, terkederim hemen demek degil. köpek gibi de üzülürüm, ama cocuk olmadıktan sonra evliligin bir anlamı yok benim için. bir ihtimal evlat edinebiliriz. neyse, pas benden soran. bilemedim.

0|0
    0|0
  • evlenirim illa çocuk olcak die birkuralmı var..

0|0
    0|0
  • büyük bir şey aslında direk hyr sevgilimle evlenirim onu seviyorum demek kolay ama baya bir düşünürdüm ama çok seviyosam onsuz olamıcağımı düşünüyorsam evlenebilirdim sağlıklı düşündükten sonra bu kararı alırdım sanırım

0|0
    0|0
  • İnsanlığa sığar mı ya çocuğu olmuyor diye terketmek allahın takdiri yapacak birşey yok

0|0
    0|0
  • evlatlık alırdık,O'ndan önemli değil..

0|0
    0|0
  • o an icin evet ama ondan sonrasi sorun olabilirdi iki taraf icin.. tabi bu hosgoru anlayisada bagli.

0|0
    0|0
  • cocuk sorun degil evlatlik da alinabilir sonucta

0|0
    0|0
  • hiç önemli değil bu sevgime engel değil evlenirdim.

0|0
    0|0
  • evlenince cocuk yapmali(oluyorsa ve istiyorsa taraflar)ama cocuk yapmak icin evlenilmemeli

0|0
    0|0
  • çocuk içinmi evleniyoruz yani

0|0
    0|0
  • o zaman ne gereği var

0|0
    0|0
  • Bu durum başıma gelmeden o anki nasıl tepki ve durumda olacağımı bilmeden cevap veremiyeceğim.

0|0
    0|0
  • o bana yeter olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• bu sorumu oku derim ; link

0|0
    0|0
  • yüce yaradan nasıl olmasını istiyorsa öyle olsun der evlenirdim yine de sevdiğimle. aklımın ucundan dahi geçmez başkası.

1|1
    0|0
  • Umurumda Olmaz / Çocuğuma vereceğim sevgiyide ona verirdim..

Daha çok sevilirdi..

Başkasını Almak ifadesi olmamış..Karpuz'mu Alıyoruz :D

2|0
    0|0
  • ben yine de evlenirdim herşeye rağmen bu yüzden bırakmazdım, sonuna kadar mücadele ederdik beraber, yarından ümit kesmek yok derdik:)

Olsa da olmasa da mühim olan mutluluk ve beraberlik:)

0|0
    0|0
  • Çocuk için evlenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Şu durumda üzülürdüm ama evlenirdim. Başkasıyla çocuk yapacağına yetiştirme yurtlarında hazır çocuk var, birini alırdık. Demokrasilerde çare tükenmez

0|0
    0|0
  • problem değil, allah başka dert vermesin ... evlat ediniriz ...

0|0
    0|0
  • sevdiğim kişi ise evlenirim... onun elinde değil bu sonuçda !

0|0
    0|0
  • sevgilim için onun dünyanın en şanslı yapmaya ahzırım ama ola ki olmadı o zman sıradan olaçak kadar benı sevmeyi oda benı en iyi erkek için cabalar ama başaramadı diye onu terk edecek değilim

0|0
    0|0
  • Çocuk istemediğim için hiç sorun yok.

0|0
    0|0
  • olmuyorsa allahtandır (: nedir yani mesele.

0|0
    0|0
  • Ne ayrılacağım ya başka birinden yaparım çocuğu aşka devam bırakmam sevdiğimi

0|0
    0|0
  • yine de evlenirdim.

0|0
    0|0
  • Sorun yapmak hem kendini hem karşı tarafı üzer sabırlı olunmalıdır Allah büyük

0|0
    0|0
  • cacık olmadan olmaz:D evlat edinirim oda sorunmu seviyorsam bitmiştir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...