BEN KORELİM BEN TÜRKİYE GELMEK İÇİN SORULARIMA CEVAP GEREK?

Öncelikle Merhaba ^^
안녕하세요 친구 ^^
Ben korelim benim türkçe yok az özür dilerim ama öğrenecek türkiye gelince. ben okulda öğrenmek sadece Siz gerçekten çok seviyorum ㅋㅋㅋ çok iyi ama haber izledim ve günleriniz kötü bu yüden sizinleyiz beraber. ama ben türkiyeye gelmek için korkuyor ben gelirse zarar gelir mi bana? ㅎㅎㅎ
bu olanlar için ailem korkak ama ben gelmek istiyorum çünkü yalnız gelmek tatil de okul başlar ben gelmemek çünkü meşgul olmak gerekir. Benim sormak istediğim siz korelileri sevmek? Ben gelirse orada yaşayacak yer bulabilir miyim? ve orada arkadaşlarımla gelecek. teşekür ederim. lütfen cevaplayın BEN KORELİM BEN TÜRKİYE GELMEK İÇİN SORULARIMA CEVAP GEREK ?

Arkadaş ve ben çektim size ㅋㅋㅋㅋ

Güncellemeler:
이 터키어, 하지만 내 한국어를 배울 터키에 올 때 나는 이상하지 죄송합니다. 난 그냥 ㅋㅋㅋ 당신은 정말 학교에서 배우는 것은 매우 좋은 사랑하지만 나는 뉴스를보고, 우리는이 울 나쁜 일에서 당신과 함께합니다. 그것은 나를 다치게하는 경우, 하지만 난 터키에 올 것을 두려워했다 왔을 까? ㅎㅎㅎ
나는이 겁쟁이를 원하지만, 나는 휴일 가족은 학교에 와서 때문에 바쁜 될 필요가 있기 때문에 또한 올 시작되어 있습니다. 한국인들은 내가 나에게 물어보고 싶은 당신과 함께 사랑? 나는 내가 거기 사는 곳 찾아 온다면? 내 친구가되어 있습니다. 당신이 감사 감사합니다. 답하시오
I apologize least not when it comes to Turkey to learn Turkish, but my Korean. I just love ㅋㅋㅋ You really learn in school is very good, but I watch the news, and we are with you from your bad days with this wool. If it hurt me, but I did come I was afraid to come to Turkey? ㅎㅎㅎ

3|2
29|60

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 60

• Bende koreliyim. Gel burada is çok. Özellikle ağda konusu öğren direk cin , japonya ve Kore de çok satılır.

Çünkü lazım gerçekten bu ne arkadaş :)

1|1
    0|0
  • A. mkdum fakesi dil bilmiyorum diye mağara adamı ağzı konuşma gıcık oldum :D

0|1
    0|0
  • Bozkurt işareti ile foto paylaş inanayim

2|2
    0|0
  • Öncelikle sorunun trol soru olmadığını varsayıyorum umarım öyle değildir. Türkiyenin neresine gelmek istiyorsun ve neden?

1|0
    0|0
  • Seni şakacı Asyalı.

0|0
    0|0
  • Ortadaki ne tatlı şey la öyle
    Sen gelmek biz sana bakmak, gezdirmek

1|0
    0|0
  • Language is not important at all but witnhin a year we face many morderous terror attack as all of world has. but Either this or the stiation of reguee make the life difficult, I reaaly would like to say very very welcome here but although the reason it's difficult to just say it :/

0|0
    0|0
  • selam ben maho. buda videom sadad
    https://www.youtube.com/watch?v=EjvlQbfgGks

1|1
    0|0
  • arkadaş bulabilirsin tabikide
    bu sitede biara koreli birisi vardı türkçen fena değil idare edersin öğrenmen zor olmaz geldiğin zarar gelceğini sanmam :)

0|0
    0|0
    • Edit:asyalıları severiz

• İstanbul. Ama oradan önce kapadokya gelmek istiyorum. bu sene gelmiyorum sene

• İstanbul veya İzmir güzel istanbula gelirsen asya yakasında (bölgesi) kalbence avrupa kısmı güzel değil

• gerçek isen bile , sen var burda Troll sanılmak :D

2|0
    0|0
  • Benden güzel Türkçe konuşuyor. :):

0|0
    0|0
  • Tatil için gelecekseniz gelin bir sorun yaşayacagınızı sanmıyorum:)

0|0
    0|0
  • Sen gelmek Türkiye ye beni bulmak sonra ben seni evime götürmek çok güzel sana bakmak okey?

3|0
    2|1
  • İmla hatası yok mu hiç o yazıda, utandım yav

1|0
    0|0
  • Korelileri severim, ülke tehlikeli. Yaşanır bu ülkede ama tehlikeli. Ailenin korkusu da gayet normal. Koreden gelecek birileri hoşuma gider, eğer başka soruların da varsa sormaktan çekinme.

0|0
    0|0
  • Ben Türkiyenin İli Olan Muğla'da Yaşıyorum Doğdugumdan Beri Burada Hiç Bir Kötü Görmedim Ama İstanbul'da Yaşayan Ve Hiç Kötü Olay Yasamayan Cok Arkadasım Var Hiç Sorun Yok Gelebilirsin Ama Yaşamak İstersen İzmir, Muğla, Aydın, Marmaris, Bodrum, Bursa,<3 Antalya <3 EGE Ve AKDENİZ Bölgesinde Yaşa Kısaca

0|0
    0|0
  • Hello. I * Semih :) If you want I can give you answers :) Like every good days we have bad days too. Its life and these things are scaring us. But life is going on and you can come here. Right now I * at Aydın / Didim. But usually i * living in İstanbul . I seriously want to talk with you more :)

0|0
    0|0
  • Biz sevmek koreli, sen gelmek buraya vermek telefon numara, ha unutmadan sen istiyor duj verecek 100$ dolar

0|0
    1|0
  • Trollük artık uluslararası
    bari masum korelileri alet etmeyin

come on babe why would you wanna come to Turkey

0|0
    0|0
  • Sen şimdi bizim ülkeye gelicin ya burada hayın çoğ. kaşmerler vurur gebertirler seni heç. Valla bir de gözün çekik ya senin. Seni çinli sanıp köteklerler , depik atarlar saa. Bence de gel ama hemen geri get

1|0
    0|0
  • Ben Cinliyim Siz gelecek Cine ben yardım eder size.

0|1
    0|0
  • Türkler olarak bir çok milletten insanları severiz zaten. Hatta geldiğiniz de tanışmak arkadaş olmak isterim :) Hiç koreli arkadaşım olmadı :)

0|0
    0|0
  • valla ben olsam gelmezdim

0|0
    0|0
  • Nerde türkçe bilmiyon burdaki çoğu uyeden daha iyi konusuyon. Sadece ek kullanmiyorsun bazi kelimelerde.
    Sana hic inanasim gelmedi.

0|0
    0|0
  • boşver türkiyeyi ne yapıcaksın turiste bile sahip çıkamıyo en son sarai sierra cinayetini duymadın mı? türkiyede çok iyi şeyler var ama çok kötü şeylerde var ortası yok...

0|0
    0|0
  • ne güzel konuşmak sen türkçe :D

0|0
    0|0
  • Canını seviyorsan gelme

0|0
    0|0
  • Onune gelen ulkeye gelemk istiyo iyice kahveye donduk anasini satiyim giren cikan belli degil. Ulke de kal burda cekirge yok zaten ac kalirsin.

0|0
    0|0
  • Gelince beni bul 😂asdf

0|0
    0|0
  • Gel gel korkma. Hak hele çene estetiği yaptırdın mı sen? 😏😏

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    30

8 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 28

• Troll net 😂😂 how did you find this site?

2|3
    1|0
  • Elbette görebilirsiniz, uygun yer bulabilirsiniz. Türkçenizi de geliştirirsiniz.
    Bununla birlikte, şimdilik ülkedeki durumun sakinleşmesini beklemeniz daha iyi olur diyebilirim. Dilediğiniz konuda danışabilirsiniz, kapımız açık, biz de sizleri seviyoruz. ❤😇

0|0
    0|0
  • You can come. Of course because Turkey is beautiful country. Don't afraid. Doesn't matter for you. You are brave, I think. I hope you know English. You use translate and its so bad. I love Korean people. My best friend know your languages. I think you can come.

0|0
    0|0
  • Sen istiyor ölmek?
    Ben olmak Rus.
    Keşke Turkiye gelmeseydim.

0|0
    1|0
  • Sen var troll
    Gel bura Türkiye
    Gör ebenle kaynaş fan fin fon
    Anladın sen beni
    Aferin hadi yaylan

2|0
    0|0
  • Yaa tabi ki gel çok severiz biz Korelileri, seninle de çoook güzel ilgileniriz sakınnn korkma canım benim ya

1|0
    0|0
  • Korelileri seviyoruz. Türkiye abartıldığı gibi sürekli olaylar olan bir ülke değil.

1|0
    0|0
    • Oh teşekür ederim. ben kalacak yer buabilirm değil mi? yani kolay yaşarım

• Böyle bir şeyi tabi ki isterdim. Kalma amaçlı değilde, gezmek okumak için gelirdim.

• bende öyle işte.

• Çok izlemeyin şu dizileri

0|1
    0|0
  • anyonghaseo

0|1
    0|0
  • Bizde yedik tabii 😒

0|0
    0|0
  • so ji sub oradayken buralara gelinir mi?

0|0
    0|0
  • belki ben böyle düşünüyor olabilirim ama soru bana troll geldi hem Türkçe'yi iyi bilmiyorum diyo maşallah tüm kelimeleri gayet düzgün yazmış sadece cümledeki yerleri devrik... bana pek inandırıcı gelmedi :D

0|0
    0|0
  • Biz sizleri çok seviyor :)) Ama bence gelmemelisin. Türkiye kötü, iş yok. Burda yaşanmaz

0|0
    0|0
  • gel gel bok var

0|0
    0|0
  • Fake olmasan elimden geldiğince bildiğim kadar korece bile konuşup yardımcı olurdum. Az da olsa türkçe bilen gerçek korelinin "ben geliştirmek" tarzın bir cümle kuracağını sanmam dil yapılarımız benzer bu tarzı avrupalılar kullanıyor canısı.

0|0
    0|0
  • gel burda kal

0|0
    0|1
  • Gelebilirsin burada abartıldığı kadar olay olmuyor^^

0|0
    0|0
  • Bende Honolululuyum.

0|0
    0|0
  • If I were you , I wouldn't come

0|0
    0|0
  • Gel canı. Gel

0|1
    0|0
  • 안녕하세요!
    터키별로 보안. 당신은 당신의 아버지를 듣고해야합니다.

0|0
    0|0
  • Bende ispanyolum hjsks

0|0
    0|0
  • bende koreye gelmek istiyorum nedense :D

0|0
    0|0
  • Görüşleri okurken kıs kıs gülüyordur

0|0
    0|0
  • Sen istiyor burda yaşamak bozkurt yapıp ulumak sen onuda videoya şakır şakır çekmek

0|0
    0|0
  • gelmeee

0|0
    0|0
  • Bizde yedik

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...