Enstrüman çalan erkek/kız size çekici gelir mi?

veya bir artısı olur mu? gözünüzde nasıl bir izlenim yaratır?

Güncellemeler:
sizce?
alo ks alo

0|0
14|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Gitar calıyorum ama kızların piano calanı bence hoş duruyor ya da keman. gitar calan kız çekici gelmiyor bana.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Evet hoşuna gider..

0|1
    0|0
  • Geliyor.

0|1
    0|0
  • Evet çekicidir.

0|1
    0|0
  • Yakışıklı ise evet

0|1
    0|0
  • Piyano, keman, çello çalanlar evet.

0|1
    0|0
  • biraz tatlış oluyorlar ama çokta artılı bir şey değil 1 artı sadece

0|1
    0|0
  • Gitar çalan erkek daha bir hoşuma gidiyo tabi :)

0|1
    0|0
  • O enstürman bateriyse evet..

0|1
    0|0
  • Özellikle gitar veya saz çalıp bir de söylüyorsa offf diyorum başka da birşey demiyorum.

0|1
    0|0
  • Tabikide onun icin +1500 puandir benim gozumde 😄

0|1
    0|0
  • Ya çok güzel ya keşke çalsam ya niye çalmıyom ya

0|1
    0|0
    • evet niye çalmıyosun yarın ilk iş gidip canın hangisini istiyorsa ona yazıl günlük 30dk 1 saatlik pratik tekrarıyla bir seneye iyi bir müzisyen olursun tabi pratik tekrarı saatin daha fazla olursa daha iyi bir müzisyen olursun tabiki birazda yeteneğe bekıyor ama çalıştıktan sonra her türlü şey yapılabilir

• Duruma göre değişiyor, ama bu güne kadar gördüğüm tüm bassçılar kendini özel zanneden ve marjinal olduğuna inanan egolu cins tiplerdi. Şimdi bassçılar gelip linç edecek.

0|1
    0|0
    • yoo linç etmiyeceğim çünkü zaten bende böyleyim :D :D hani bir marjinallik isteği pek yok ama farklı olmak hoşuma gidiyor tabi bazende böyle baya bir havalara giriyorum benden iyisi yok sen her şeyi yaparsın falan sönüyor sonra ama :D :D

• Yok yani, bassı duyuyoruz onu anlatmaya çalıştım yabancısı değiliz 😂 sen ne seversin

• :D :D ben daha çok soft seviyorum veya pop rock model emre aydın falan hard rock ta severim özellikle şebnem feraha hastayım andolu rock severim :) ama yabancı rock sevmem yabancılardan sevdiğim uptown funk, arround the world tarzı severim birde jazz, blues, punk severim :D son olarakta opera ve klasik music aşkım :) özetle çok hard metal sevmiyorum veya hard music sevmiyorum soft olmalı hard olsa bile duygusallık olmalı veya

• Ney ufluyosa evet

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hoşuma gider

0|1
    0|0
  • Gelmez

0|1
    0|0
  • Ben gitar çalıyorum kanks kızlar çok tatlı buluyor.

0|1
    0|0
    • :D bende gitar çalıyordum bass a geçtim :D ve katılıyorum :D :D

Yükleniyor...