Edebi kitap önerisi var mı?

Arkadaşlar kaybedenler kulübü filmindeki kadar umutsuzluk dolu özgür ve edebi kitap tavsiyeniz var mi?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Edebi mi bilmiyorum amaa. Asıl adı Atiye bunu oku. Okumayi sevdiren roman bana

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• merhaba,

beyaz zenciler
    zen kaçıkları
    ölüm p*rnosu
    gönüllü sürgün
    yeraltından notlar
    yolda

bu kitapları seveceksindir. beat kuşağına ait yazarlardan ve yeraltı edebiyatından birkaç eser işte :)

önsözlerini okuyarak ya da incelemelere göz atarak fikir sahibi olabilirsin. arzu edersen ben de anlatabilirim.

iyi akşamlar,

0|0
    0|0
    • Teşekkürler çok bir şey sorabilir miyim, yolda kimin kitabı :)

• Tekrar teşekkürler :)

• rica ederim.

• Psikolojin alt ust olsun istiyorsan Genc Werther'in Acilari'ni oku Goethe'nin mektup tarzi kitap aglamak icin bire bir.
    Yine aglarim dersin Bin Muhtesem Günes'i oku
    Kurk Mantolu Madonna'yi okumussundur ama yine oku
    Bir İdam Mahkumunun Son Günü'nü oku Victor Hugo'nun
    Baska baskaaa mektup tarzi var Anne Frank'in Hatira Defteri'ni oku nazi kampinda kalmis kucuk kizin ani defteri ve gercek
    Franz Kafka Donüsüm Milena'ya mektuplar oku
    Gabriel Garcia Marquez'den Yüzyıllik yalnizlik ve Kolera Günlerinde Ask oku
    Paulo Coelho'dan Simyaci ve Veronica Ölmek İstiyor'u oku

0|0
    0|0
    • Cok zahmet etmissin tesekkurler cogunu okudum ama icinde okuyabilecegim kitaplar var :)

• Sıkılmadan okurum dersen Charlotte Bronte'nin Jane Eyre kitabı var kardeşi Emily Bronte'nin Uğultulu Tepeler'i var. Rica ederim ne demek kitap konusunda her zaman yardımcı olurum :)

• Oğuz Atay tehlikeli oyunlar bunu anlayabilmen içinde tutunamayanlar'i okuman lazım

1|1
    0|0
  • Var Ince memed

1|0
    0|0
  • Grinin Elli Tonu

0|0
    1|0
  • Jack LONDON-Martin Eden :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tek önerim Elif Şafak ya da Orhan Pamuk Gibi Türklere hakaret eden kişileri okuma tabi bence..

1|1
    0|0
  • Sabahattin Ali kitapları

1|1
    0|0
Yükleniyor...